in , ,

2019 Oscar Sunucusu Belli Oldu

25 Şubat akşamı gerçekleşecek olan 91. Akademi Ödüllerinin sunuculuğunu bu yıl Kevin Hart yapıyor.

24 Şubat’ta Los Angeles’ta gerçekleşecek 91. Akademi Ödülleri’nin sunucusu belli oldu. Törenin ünlü komedyen Kevin Hart’ın sunuculuğunda gerçekleşeceği resmi olarak duyuruldu.

Olayın resmi olarak duyurulmasının ardından Kevin Hart’tan da duygu dolu bir açıklama geldi:

“Yıllarca Oscar’ı sunmamı isteseler ne derdin diye sordular ve benim cevabım her zaman aynıydı… Bir komedyen olarak hayat boyu büyük bir fırsat olacağını ve olması gerektiğinde gerçekleşeceğini söyledim durdum. Çok mutluyum ki Oscar’ı sunacağımı söylediğim gün nihayet geldi. Şu anda havalardayım çünkü bunu yapmak uzun zamandır amaçlar listemdeydi. O sahneyi onurlandıran efsane sunucular arasına girecek olmak inanılmaz. Annemin de ağzı şu anda kulaklarındadır. Aileme, arkadaşlarıma, hayranlarıma beni destekledikleri ve benimle oldukları için teşekkür etmek istiyorum. Bu seneki Oscar’ı özel olanlardan biri yapmak için çalışacağım. Akademiye bu fırsat için minnettarım. Şimdi sıra gerekeni yapmakta!”

Daha önceki röportajlarında Oscar sunma hayalini anlatan 39 yaşındaki komedyen, bunun büyük bir başarı olacağını dile getirmişti.

Kevin son olarak MTV Film Ödülleri törenini Dwayne Johnson eşliğinde sunmuştu.

2018 Yılının Zirvesindeki Albüm Belli Oldu

Rosalía’nın “Bagdad” Klibi Yayımlandı