Bizi Takip Et!

2020 Kış Modasının Öne Çıkan 5 Parçası

Moda

2020 Kış Modasının Öne Çıkan 5 Parçası

2020 kış modasında neler var? Hangi aksesuarlar ve renkler ön plana çıkıyor. Hepsi ve daha fazlası…

2019 ve 2020 kış modasında öne çıkan parçaları sizler için bir araya getirdik. Bu yıl kış modasında neon renkler içimizi ısıtmaya geliyor. Bunun yanı sıra kalın aksesuarlar ile kıyafetler taçlandırılırken, bol ve dökümlü kıyafetler ön plana çıkıyor.

Neon Şıklığı

Hailey Bieber

Neon boğazlı kazakların ışıltılı görüntüsü ile kış ayını sıcacık geçirebilirsiniz. Düz ve klasik bir parçayı ön plana çıkarabilen neon renkler, Hailey Baldwin, Kim Kardashian ve Kendal Jenner gibi isimler tarafından oldukça iyi yorumlandı. Ünlü yıldızların hem klasik hem de spor şekliyle yorumladığı neon parçalardan ilham alabilir ve dolabınızı renklendirebilirsiniz.

Neon Kıyafetlerle Stil Kombinleri

Androjen Görüntü

Moda, cinsiyetler arasındaki ayrımı ortadan kaldırmak için bu yılda ön plana çıkacak girişimlerde bulundu ve cinsiyetlerle özleştirilen kıyafet klişesini ortadan kaldırdı. Koleksiyonlarda bu yıl hem erkek hem de kadınların giyebileceği parçalar ön plana çıktı. Erkeklerle özleştirilen ceketler büyük beden olarak tasarlanarak hem kadın hem de erkeklerin giydiği bir parça haline getirildi. Androjen stil olarak adlandırılan bu yeni görüntü ile hem şık hem de rahatlık sağlayabilirsiniz.

Kalın Kolyeler

Gümüş, altın, bronz hangisini kullanmak isterseniz isteyin bu aksesuar ile kıyafetinizi üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Hem şık hem de spor tarzınıza uyarlayabilir ve kombinlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Yazılı Tokalar

Kişiselleştirilmiş saç tokaları da oldukça dikkat çekti. Bu tokalarla tepkisini en iyi koyan isim ise kuşkusuz Selena Gomez oldu. Modacı Stefano Gabbana, Instagram sayfasından yaptığı bir yorumda Gomez için çirkin yorumunda bulunmuştu. Ünlü şarkıcı ise bu yoruma saçına taktığı “Uggly” yazılı toka ile tepki göstermişti.

Büyük Beden Giysiler

Dört mevsimde karşımıza çıkan en rahat parçaları kuşkusuz büyük beden kıyafetler oldu. Kışında bu modayı montlarınız ve ceketlerinizle de devam ettirebilirsiniz. Rihanna’dan Ariana Grande’ye Kendal Jennar’dan Gigi Hadid’e neredeyse tüm ünlü isimler büyük beden kıyafetler içinde hem şık hem de spor bir görüntünün nasıl yapıldığını gösteren fikirler ortaya koydu.

Ariana Grande, Kendal Jenner, Gigi Hadid ve Rihanna

Peki sizin bu kış favori parçanız hangisi?

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Moda

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı