Bizi Takip Et!

46 Yok Olan Dizisi İlk Bölümüyle Ekrana Gelmeye Hazırlanıyor

Dizi

46 Yok Olan Dizisi İlk Bölümüyle Ekrana Gelmeye Hazırlanıyor

Başrolünde Behzat Ç karakteriyle özdeşleşen oyuncu Erdal Beşikçioğlu‘nun yer aldığı 46 Yok Olan dizisi ekrana gelmeye hazırlanıyor. Bu akşam saat 23:30’da Star Tv’de ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin adı insanın kromazon sayısı olan 46’ya ithafta bulunuyor. Dizide Erdal Beşikçioğlu’na Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal, Ayça Eren ve Mert Bilgin eşlik edecek.

Dizinin Konusu

Murat Günay, babası Reha’nın kurduğu bir vakıf üniversitesinde moleküler biyoloji ve genetik bölümünde profesördür. Reha, on beş sene önce Murat ve kız kardeşi Ezo’nun gözleri önünde öldürülmüştür. Ezo, o günden sonra depresif bir kız olmuş ve antidepresan ilaçlara bağımlı hale gelmiştir. Beş sene önce yüksek dozda aldığı ilaçların etkisiyle fenalaşmış ve bitkisel hayata girmiştir. Murat, o günden sonra çalışmalarını kardeşini hayata döndürmek üzere kurgulamıştır. Murat, tıbbın şu anki imkanlarıyla kardeşini bitkisel hayattan çıkaramayacağını anladığından herkesten gizli bir şekilde çalışmalar yapmaktadır. Evinin bodrum katını da tam teşekküllü bir laboratuvara dönüştürmüştür. Beynin vücudun felçli bölgelerindeki sinir sistemiyle olan irtibatı üzerine bir ilaç geliştirmeye çalışmaktadır.

Breaking Bad Uyarlaması Değil

Medyada ilk olarak Breaking Bad uyarlaması olarak adlandıralan dizi için başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, NTV’de yayınlanan Gece Gündüz programında şunları söylemişti:

Sercan ve Ercan ile, bizim Behzat Ç’nin yazarı ile oturduk, “Ya bir iş yapalım” dedik ama 2.5 saatlik bir iş yapmak istemedik hiçbir zaman. Televizyonlarda, yok “Breaking Bad uyarlaması yapılıyor”, “Teliflerini alamadılar”… Biz hiçbir zaman Breaking Bad ile ilgilenmedik. Onun uyarlamasıyla da ilgilenmedik. Amca oynamış. Çok da güzel de oynamış. Şimdi kalkıp bunu tekrar oynamanın ne manası var. Biz biraz daha özgün işlerin peşindeyiz.

Dizinin geç vakitte ekrana gelmesi hakkında:

Biz dedik ki, Pazar günü saat 11’den sonrasını istiyoruz. Yani biz hikaye anlatmak istiyoruz. İlgilenen arkadaşlar da bizimle saat 11’den sonra ekranda buluşsunlar.

Fragman

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Dizi

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı