in

‘A Dog’s Purpose’ Oyuncusu KJ Apa Skandal Hakkında Konuştu

27 Ocak’ta vizyona gireceği duyurulan A Dog’s Purpose filminin setinde çekilmiş görüntüler hayvanseverleri ayağa kaldırdı. Bir köpeğin zorla su içerisine sokulmaya çalışılmasını içeren görüntülere tepkiler yağmaya devam ederken filmin oyuncusu KJ Apa, skandal hakkında konuştu.

The CW’nun yeni dizisi Riverdale’in başrol oyuncusu olan 19 yaşındaki aktör çekimler sırasında hiçbir şekilde böyle bir deneyim yaşamadığını dile getirdiği tweetinde şunları yazdı:

“Öncelikle tüm hayvanları sevdiğimi ve asla insanlık dışı davranışları maruz bırakılmalarına göz yummadığını ya da hiçbir zaman bir hayvanı suistimal etmediğimi söylemem lazım. 2015’te oynamak için onurlandırıldığım filmin, A Dog’s Purpose’un setinde yaşananları görmekten dolayı üzgünüm.”

Açıklamasına bu sözlerle başlayan oyuncu şöyle devam etti:

“Videoyu izlemek zordu. Neden çoğunuzun böyle tepki verdiğini anlıyorum. Çünkü ben de aynı tepkiyi verdim. Görüntüler hala araştırılıyor. Kendi deneyimimden bahsedecek olursam: Ben sadece setteki her bir köpeğe saygı ve sevgi duyan, onları rahatı ve güvenliği için çaba sergileyen oyuncular ve ekiple karşılaştım. Sizlerin şunu bilmesini istiyorum: Ben asla hayvanlara böyle davranan bir projeyle kendimi ilişkilendirmek istemezdim. Dürüst olmak gerekirse, bir hayvanın canının yanması fikri bile benim için rahatsız edici. Herkül’ün mutlu ve sağlıklı olduğundan emindim.”

Yaşanan bu gelişmeler ve gelen tepkilerin ardından Universal, filmin galasını iptal etti.

Yorumlar

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Troye Sivan’ın ‘HEAVEN’ Klibi Yayımlandı

Nick Jonas Uyurken Bile Müzik Yapıyor