in

Adele, Harry Styles ve James Corden ile Karayipler’de Görüntülendi

Yeni albüm hazırlığı içerisinde olan Adele, arkadaşları Harry Styles ve James Corden ile birlikte Karayipler’de tatil yaparken görüntülendi.

Pop müziğin güçlü ve başarılı ismi Adele, arkadaşları Harry Styles ve James Corden ile birlikte cuma günü (3 Ocak) Karayipler’de fotoğraflandı.

Geçtiğimiz yıl eylül ayında eşi Simon Konecki’den boşanan Adele’in Anguilla’da güneşin ve kumsalın tadını çıkardığı ve enerjisinin yüksek olduğu görülüyor.

Dördüncü stüdyo albümü öncesi hayatında bir takım yenilikler yapan Adele’in verdiği kilolar ise gözlerden kaçmadı.

Adele’in Yeni Albümü Ne Zaman Çıkıyor?

Adele’in 25 adını taşıyan son albümü kasım ayında beşinci yılını geride bırakacak. Geçtiğimiz yıl sonbaharda yeni şarkısını yayımlayacağı yönünde çıkanlar iddialar asılsız çıkarken yeni yıl ile birlikte umutlar biraz daha yeşerdi.

Ünlü yıldızın merakla beklenen yeni albümünün yayın tarihi henüz netlik kazanmasa da ocak ya da kasım ayı içerisinde yeni çalışmaların geleceği tahmin ediliyor.

The Sun’da yer alan habere göre, Adele yeni albümünde ayrıldığı eşi Simon Konecki hakkında da şarkı kaleme aldı. Haberde bahsi geçen şarkının bir hüzün barındırmadığı aksine geleceğe dönük, iyilik temennilerini içeren sözlerin yer aldığı bilgisi verildi.

Adele’in yeni albümü için heyecanlı mısınız?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0