in ,

Adele Sevenlere Üzücü Haber: Başarılı Şarkıcı Artık Tur Düzenlemeye Bilir!

2017 yılında gerçekleştirdiği son konser turnesi sonrası dinlenmeye çekilen Adele, şirketi ile yaşanan sorunlar sebebiyle artık tur düzenlemeye bilir.

İngiltere’nin önde gelen gazetelerinden biri olan The Sun gazetesinin Adele hakkında ortaya attığı çarpıcı iddia hayranlarını üzebilir.

Gazete son yazısında Adele’in artık tura çıkamayacağını iddia etti.

Gazetenin Adele’nin tura çıkmamasına sebep olarak gösterdiği neden ise gösterilerin kazançlarıyla ilgilenen Remedy Touring LLP firması gösterildi.

Son verdiği demeçte de yeniden tura çıkıp çıkmayacağı hakkında net bir yanıt vermeyen Adele, tura çıkma sebebinin tek nedeni de hayranları olduğunu dile getirmişti.

Öte yandan gazete şirketin kapatılmasının ardından Adele’in tur planlarının da geri plana atılma gerçeğinin muhtemel olacağını vurguladı.

 Şirketi ile olan problemler Adele’in konser düzenlemesine engel gibi görünüyor olsa da yeni şirket anlaşmaları ile bu sorunun çözülebileceği gerçeğini bir diğer çözüm yolu olarak karşımıza çıkıyor.

“25” adını verdiği son albümünü 2015 yılında müzikseverler buluşturan Adele son turunu  2016 yılında başlattıp 2017 yılı Haziran ayında noktalamıştı.

Demi Lovato Kilolu İnsanları Küçük Düşüren “Game Of Sultans” Reklamına Tepki Gösterdi

13 Reasons Why Yıldızı Dylan Minnette: “Şu anda Ariana Grande’nin Dünyasını Yaşıyoruz”