Bizi Takip Et!

Adele “Super Bowl” Teklifini Geri Çevirdi

Gündem

Adele “Super Bowl” Teklifini Geri Çevirdi

Yeni bir Supor Bowl dönemine yaklaştıkça devre arası gösterisinde kimin performans sergileyeceğine yönelik dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Albümleri ile rekorları alt üst İngiliz şarkıcı Adele de adı bu yönde anılmaya başlayan son isim olmuştu.

2015 Kasım’ında piyasaya sürdüğü 25 isimli albümünün ardından Şubat ayında Adele Live 2016 adını taşıyan turunu başlatan 28 yaşındaki şarkıcı, 13 Ağustos Cumartesi akşamı Los Angeles Staples Center’da verdiği konserinde, çıkan söylentilere bir açıklık getirerek 2017 Super Bowl devre arası şovunda performans sergilemeyeceğini söyledi.

Öncelikle Super Bowl’da yer almayacağım. Demek istediğim, hadi ama, bu gösterinin müzikle alakası yok ve ben gerçekten… Dans ya da bunun gibi şeyler yapamıyorum. Çok kibarlardı ve bana yer almam için istekte bulundular fakat ben kabul etmedim. Üzgünüm, belki sonraki sefere yeni albümümü yayımladığımda. Çünkü biliyorsunuz ki bir sonraki sefer bir dans albümü yapacağım. Belki o zaman performans sergilerim.”

Adele’in espri barındıran açıklamasının üzerine organizasyonu yürüten NFL, Adele’in sözlerini yalanlayan şu açıklamada bulundu:

“The NFL ve Pepsi Adele’in büyük bir hayranı. Pepsi Super Bowl Devre Arası gösterisi üzreine birkaç sanatçı ile görüşmemiz oldu. Fakat, bu noktada henüz ne Adele ne de başka birine resmi bir teklifimiz olmadı. Houston için müthiş bir gösteri hazırlanmaya odaklandık ve uygun bir zamanda kimin bu işi üstleneceğini duyurmayı dört gözle bekliyoruz.”

Peki siz 2017 Super Bowl devre arası şovunda kimin performans sergilemesini isterdiniz?

Daha Fazla: Gündem

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı