Bizi Takip Et!

Alisha Wainwright ile Yakınlaşan Justin Timberlake’ten İlk Açıklama Geldi

Magazin

Alisha Wainwright ile Yakınlaşan Justin Timberlake’ten İlk Açıklama Geldi

Kasım ayında, Palmer adlı filmdeki rol arkadaşı Alisha Wainwright ile el ele tututaşarak samimi bir şekilde görüntülenen Justin Timberlake, yaşanan olay sonrası ilk kez konuştu.

Justin Timberlake, Palmer filmindeki rol arkadaşı Alisha Wainwright’ın elini tuttuğu görüntüler hakkında ilk kez konuştu.

Eşinden Özür Diledi

Rol arkadaşı Alisha Wainwright ile samimi bir şekilde görüntü veren Timberlake, Instagram sayfasından yayımladığı yazı ile pişmanlığını dile getirdi ve eşi Jessica Biel’den özür diledi.

38 yaşındaki Timberlake, sosyal medya hesapları aracılığıyla yaptığı açıklamada, “Dedikodudan elimden geldiğince uzak durmaya çalışıyorum. Ancak ailem için, sevdiğim insanları inciten son dedikodulardan bahsetmenin öncelikli olduğunu düşünüyorum. Birkaç hafta önce yanlış yargının oluşmasına sebep olacak bir eylem gerçekleştirdim. Rol arkadaşım ile aramızda hiçbir şey geçmedi. O gece çok içmiştim ve bu davranışımdan dolayı pişmanlık duyuyorum. Böyle olacağını bilmem gerekirdi. Yaptığım şey, oğluma göstermek isteyeceğim örnek bir davranış değildi. Harika karımdan ve ailemden onları bu utanç verici duruma sürüklediğim için özür diliyorum. Şu anda sadece iyi bir koca ve iyi bir baba olabilmeye odaklanıyorum. Ancak bu şekilde değil. Palmer kadrosunda olduğum için aşırı derecede gururluyum. Bu filmi çekmeye devam etmeyi dört gözle bekliyorum ve izleyicinin bir an önce görmesi için sabırsızlanıyorum.” dedi.

https://www.instagram.com/p/B5q_HOth4qJ/
Justin Timberlake Instagram

Jessica Biel Sessizliğini Koruyor

Diğer yandan bu görüntülerin basına düşmesi sonrası Justin Timberlake’in oyuncu eşi Jessica Biel’ın ne karar vereceği merak konusuydu. Amerikalı aktris şimdilik sessizliğini sürdürüyor. Ünlü yıldızın evliliği hakkında ne kadar vereceği merak konusu.

2007 yılında ilişki yaşamaya ünlü çift, 2011 yılında nişanlandıklarını duyurmuş, 2012 yılında ise İtalya’da gerçekleşen düğünle hayatlarını birleştirmişti. Ünlü çiftin bu evliliklerinden Silas Timberlake adında 2015 yılında dünyaya gelen bir oğlu bulunuyor.

Justin Timberlake’in açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Samimi buluyor musunuz?

https://www.instagram.com/p/B5sha2Kl4eO/

Continue Reading
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı