Bizi Takip Et!

Angelina Jolie, Brad Pitt’le Boşanma Davalarına Bakan Hakimin Görevden Alınmasını İstiyor

Magazin

Angelina Jolie, Brad Pitt’le Boşanma Davalarına Bakan Hakimin Görevden Alınmasını İstiyor

Jolie, davayı yürüten hakimin eski eşiyle iş ilişkileri konusunda yeterince açık olmadığını öne sürüyor.

Angelina Jolie, Brad Pitt ile boşanma davalarına bakan özel hakimin görevden alınmasını istedi. Jolie, davayı yürüten hakimin eski eşiyle iş ilişkileri konusunda yeterince açık olmadığını öne sürdü.

Pitt, hakim Ouderkirk konusunda kararlı

Pazartesi günü Los Angeles Yüksek Mahkemesine başvuran Jolie, hakim John W. Ouderkirk’in görevden uzaklaştırılmasını talep etti. Jolie, hakim ve Pitt’in avukatı Anne C. Kiley’nin de dahil olduğu diğer davalarda yeterince açık olmadığını iddia etti. Jolie ve Pitt, diğer ünlü çiftlerin yaptığı gibi dava dosyalarında yer alan kişisel, mali vb. bilgilerin gizli tutulması için özel hakime ödeme yapıyor. Jolie’de mahkemeye sunduğu belgelerde buna dikkat çekerek özel hakimin diğer hakimler gibi şeffaflık ve çıkar çatışması kurallarına uyması gerektiği belirtti.

Jolie davayı ertelemeye mi çalışıyor?

Page Six’e konuşan kaynak, Jolie’nin yaklaşmakta olan davayı geciktirmeye çalıştığını, çocukların velayeti konusunda daha fazla nafaka almak için hakim konusunu öne sürdüğünü iddia etti. Kaynak, Pitt’in ekibinin davayı gizli tutmaya çalışmak için aynı hakim ile yola devam etmek isterken Jolie’nin kamu mahkemesine başvurarak işi zorlaştırdığını ileri sürdü.

Anlaşmalık sürüyor

Jolie ve Pitt’ın 3 yıl süren boşanma davası geçtiğimiz yıl nisan ayında sonuçlandı. Angelina Jolie’nin kimliğinden Pitt’in soyadı silindi. Ancak ikilin mali ve çocukların velayeti konusundaki husumetleri devam ediyor. Boşanma davasındaki belgelerin çoğu kamuya açık olmadığı için Pitt ve Jolie’nin hangi konularda anlaşma sağlayamadığı net bir şekilde bilinmiyor.

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı