in

Ariana Grande Dünya Turunda Kendisine Eşlik Eden Normani’ye Teşekkür Etti

Sweetener World Tour’un ilk etabı olan Kuzey Amerika ayağını 13 Temmuz’da bitiren Ariana Grande, konserlerinde kendisine eşlik eden Normani’ye teşekkür mesajı yayımladı.

Ariana Grande, bu yıl mart ayında başlattığı Sweetener World Tour’unda ilk ayağını tamamladı. Grande Kuzey Amerika’nın ilk ayağında toplamda 50 konser showu sergiledi.

18 Mart’ta Kuzey Amerika konserleriyle turunu başlatan Grande, dün akşam (13 Temmuz) Salt Lake City’de Vivint Smart Home Arena‘da sevenleriyle buluştu.

Kuzey Amerika konserinin son ayağını gerçekleştiren Grande konser sonrası Instagram sayfası üzerinden bugün (14 Temmuz) Normani ile fotoğrafı paylaşıp konserinde kendisine eşlik ettiği için teşekkür etti.

“Seni çok seviyorum. Bu turun ilk ayağına katıldığın ve bizimle her gece hediyeni paylaştığın için teşekkür ederim… Yapmak üzere olduğun her şey için çok heyecanlıyım. Çığlık atıyorum. Seni seviyoruz. “

Genç şarkıcı, ağustos ayı itibari ile konserin 2. ayağı olan Avrupa konserlerine başlayacak. Konser serüveninde Ariana Grande’ye bu kez İngiliz şarkıcı Ella Mai eşlik edecek.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0