Bizi Takip Et!

Ariana Grande, Halsey, Yungblud, Machine Gun Kelly ve Birçok Ünlü İsim “Siyahların Yaşamları Değerlidir” Yürüyüşüne Katıldı

Magazin

Ariana Grande, Halsey, Yungblud, Machine Gun Kelly ve Birçok Ünlü İsim “Siyahların Yaşamları Değerlidir” Yürüyüşüne Katıldı

ABD’nin Minneapolis kentinde, siyahi ABD vatandaşı George Floyd’un polis şiddeti sonucu hayatını kaybetmesinin ardından halk sokağa döküldü. Los Angeles’ta gerçekleşen yürüyüşe Halsey, Yungblud, Machine Gun Kelly, Madison Beer, Lauren Jauregui, Melanie Martinez, Emily Ratajkowski, Tinashe, J.Cole ve Ariana Grande gibi birçok ünlü isimde katıldı.

Geçen hafta ABD’nin Minenapolis şehrinde gözaltına alındığı sırada bir polis memurunun boğazına diziyle baskı yapması sonucu yaşamını yitiren 46 yaşındaki George Floyd’un ölümü ülkede büyük yankı uyandırdı.

Floyd’un ölümü sonrasında başlayan gösterilerde, sokaktan “Nefes alamıyorum” sloganları yükseliyor. Dün de Los Angeles’ta halk sokağa çıkarak “Siyahların Yaşamları Değerlidir” yürüyüşü gerçekleştirdi.

Yungblud

Halsey, Yungblud, Machine Gun Kelly, Madison Beer, Lauren Jauregui, Melanie Martinez,  Emily Ratajkowski, Tinashe, J.Cole ve Ariana Grande gibi birçok ünlü isimde George Floyd‘un canice öldürülmesine tepki göstermek için cumartesi günü Los Angeles’ta gerçekleştirilen protesto yürüyüşüne katıldı.

Melanie Martinez ve Machine Gun Kelly’nin Instagram Hikayesi

Kalabalığın arasında farkedilen Machine Gun Kelly‘nin yüzünde maskesi olduğu ve elinde de “Sessizlik İhanettir” yazılı pankart taşıdığı görüldü.

Yürüyüş öncesinde ise Instgaram üzerinden bir video paylaşıp altına,

Zaman, tarafsız olma zamanı değil. Yaşıtlarınıza yardım edebilirsiniz, Dünya yüzyıllardır var olan bu sorunu dinliyor.😤✊🏿✊🏾✊🏽✊🏼❤️” notunu bıraktı.

https://www.instagram.com/p/CA1DzZsJdae/

Eski Sevgililer Protesto Yürüyüşünde

Mart ayında yeniden konuşmaya başlayan Halsey ve Yungblud, dün gerçekleşen Los Angeles protestolarında uzun bir aradan sonra ilk kez yan yana görüntülendi. Protestoları ön sıradan destek veren Youngblud, “Siyahların Yaşamları Değerlidir” yazısıyla yürüyüşe destek verdi.

Yungblud ve Halsey

Protesto yürüyüşü sırasında Instagram yayını açan Halsey ise polislere, Gerçek bir vatansever, vatandaşlarının iyiliği için hükümete karşı isyan etmekten korkmayan bir kişidir. Biz vatanseveriz, siz korkaksınız!” diye bağırarak tepkisini gösterdi.

Bu sırada polis ve insanlar arasında yaşanan gerginlik yürekleri ağza getirdi. Halsey’nin yayını da bu esnada kesintiye uğradı ve çıkan kargaşada 500 kişi tutuklanarak göz altına alındı.

Ariana Grande: “Siyahların Yaşamları Değerlidir

Los Angeles’ta gerçekleşen protesto yürüyüşüne Pop yıldızı Grande’de sessiz kalmadı. Grande, “Siyahların Hayatı Değerlidir” şeklinde hazırlanan pankartla yürüyerek polis şiddetine ve ırkçılığa karşı tepkisini ortaya koydu.

Ariana Grande’de maskesini takarak sokağa indi. Halkın arasında “Siyahların Yaşamları Değerlidir” yazılı pankartla yürüdü.

Madison Beer

Düzenlenen protesto yürüyüşünde Melanie Martinez, Lauren Jauregui, Tinashe, J.Cole ve birçok ünlü isimde katılarak George Floyd’un polis şiddeti ile yaşamını yitirmesine tepki gösterdi.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Yukarı