in

Ariana Grande Nişanlısı Pete Davidson’ın Gözaltı Morlukları Hakkında Konuştu

Sweetener albümü ile gündemde olan Amerikalı şarkıcı Ariana Grande, sosyal medya hesabından nişanlısı Pete Davidson’ın hakkında yazılan bir gönderiye cevap verdi.

Son dönemde gözaltı morlukları ile dikkat çeken Pete Davidson’ın madde kullandığı yönünde dedikodular dolaşmaya başlamıştı.

Nişanlısı Ariana Grande’de de bu konuya epey kızmış olacak ki konuya açıklık getirmek için Twitter’dan barstoolsports.com adlı sayfanın paylaştığı haberin altına cevap yazdı.

25 yaşındaki genç yıldız nişanlısının Crohn hastalığı* olarak adlandırılan ciddi bir oto bağışıklık hastalığından muzdarip olduğunu söyledi.

Çift son olarak geçtiğimiz hafta pazartesi akşamı düzenlenen MTV Video Müzik Ödüllerine katılmış, tören boyunca sosyal medyada  Pete Davidson’ın gözaltındaki morlukları tartışma konusu olmuştu.

Photo by Alberto E. Rodriguez/Getty Images | Pete Davidson 2017 MTV Video Music Awards

Crohn Hastalığı Nedir?

Crohn hastalığı, kronik (süreğen) ve gastrointestinal kanalın -ağızdan makata kadar- herhangi bir yerinde oluşabilen iltihabi bir hastalıktır.

Genellikle rektumu, kolonu ve ince barsağın (bağırsağın) alt kısımlarını (ileumun son bölümü) etkiler. Çok ender olarak mide, yemek borusu veya ağız da etkilenebilir.