in

kötükötü üzücüüzücü OHAOHA

Ariana Grande ve Mac Miller Ayrıldı

Ariana Grande ve Mac Miller’ın ilişkisinin sona erdiği bildirildi.

Ariana Grande ve Mac Miller’ın ilişkisinin sona erdiği bildirildi.

TMZ tarafından ortaya atılan iddia da çiftin eskisi gibi artık birbirlerine vakit ayıramadığını ve arkadaş kalmaya karar verdiklerini yazdı.

Yoğun çalışma programları yüzünden birbirlerine vakit ayıramayan çift, ayrılmalarına rağmen arkadaş olarak ilişkilerini sürdürmeye devam ediyor.

2016 yılı Eylül ayından beri mutlu bir birliktelik yaşayan çiftin ayrılığı People dergisi tarafından da doğrulandı.

Mac Miller ile tanıştığında 19 yaşında olduğunu geçtiğimiz yıl Cosmopolitan dergisine verdiği röportajında söyleyen Grande,

“En başından beri birbirimize karşı sevgi ve saygı dolu hisler besliyoruz. Hatta henüz yüz yüze tanışmadan bile önce; her ikimiz de birbirimizin sanatına hayrandık. Ancak ilişkiyi arkadaşlık seviyesinin ötesine hemen taşımadık. Hazır değildik çünkü. Her şey zamanlama meselesi. Her ikimizinde bir şeyler yaşamadı denemesi gerekiyordu. Ama aramızdaki sevgi hep oradaydı. Öyle ki, bazen beni arar, ses tonumu beğenmediğinde annemi arar, her şeyin yolunda olup olmadığını araştırırdı. Bazen de o öylesine dipte olurdu ki, bu kez teselli etme görevi bana düşerdi. Yani anlayacağınız her şeyden önce birbirimizin en iyi, en yakın arkadaşıyız”

ifadelerini kullanmıştı.

Ariana Grande ve Mac Miller, 2013 yılında yayımlanan “The Way” isimli şarkı da ortaklık yapmıştı.

Demi Lovato ve Clean Bandit Düeti Geliyor: Şarkının Çıkış Tarihi Duyuruldu

Selena Gomez’in “Back To You” Şarkısı Yayımlandı