in

Ariana Grande ve Pete Davidson Ayrıldı

Ariana Grande ve Pete Davidson çiftinden üzücü haber var.

TMZ’de yer alan bilgiye göre çift, dört aylık ilişkisini noktalama kararı aldı.

Mayıs ayında yakınlaşan ve haziran ayında nişanlanan çift, ilişki yaşamak için doğru bir zamanda olmadıklarını gerekçe göstererek birlikteliklerini sonlandırmaya karar verdi.

Ariana Grande ve Pete Davidson’dan konu hakkında resmi bir açıklama gelmese de Us Weekly’e konuşan yakın kaynaklar çiftin ayrıldığını doğruluyor.

Pete Davidson, Ariana Grande Dövmesini Sildirdi

İlişkileri süresinde sosyal medyayı sık kulanan ve tutkulu bir şekilde aşık olduklarını her fırsatta dile getiren çift, birbirlerine yaptıkları jestlerle de dikkat çekiyordu.

Grande, nişanlısı ile yaşadığı aşkı bu yıl yayımladığı Sweetener albümüne de yansıtmış ve Pete Davidson adlı şarkısı ile nişanlısına küçük bir hediye sunmuştu.

Pete Davidson ise vücuduna yaptırdığı dövmeler ile  Ariana Grande’ye olan aşkını haykırıyordu.

Ayrılık haberlerini kuvvetlendiren bir detay ise bu dövmelerden birinin silinmesi ile gündeme geldi. 

Davidson’ın sağ elinde Ariana Grande’nin baş harfi olan “AG” dövmesi,  Grande’nin ise sol ayak bileğinde “Pete” yazısı bulunuyor.

Pete Davidson’ın kulağına yaptırdığı Ariana Grande’nin Dangerous Woman albümünün ikonik tavşan kulak simgesini kalp şekline çevirmesi çıkan ayrılık dedikodularını güçlendiriyor.

Eylül ayında eski sevgilisi Mac Miller’ın intihar haberi ile sarsılan Grande, aksiyete krizi geçirdiği söylenmişti.

Son birkaç yıldır üzücü olaylarla mücadele etmek zorunda kalan genç şarkıcı, verdiği son röportajında toparlanmak için evine kendine ve sevgilisine zaman ayıracağını  bu yüzden bir süre dinlenmeye çekildiğini ve bu süreçte yeni müziklerine odaklanacağını ifade etmişti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

BTS Grubu Graham Norton Show’a Konuk Oldu

Sussex Düşesi Meghan Markle ve Sussex Dükü Prens Harry’den Bebek Müjdesi