in ,

kötükötü üzücüüzücü OHAOHA

Ariana Grande’nin Eski Sevgilisi Mac Miller Evinde Ölü Bulundu

Ariana Grande‘nin bu yıl mayıs ayında ayrıldığı eski sevgilisi İngiliz şarkıcı Mac Miller, cuma akşamı (7 Eylül) evinde ölü bulundu.

26 yaşında Hayata Gözlerini Yumdu

TMZ ve Amerikan basınında yer alan bilgilere göre 26 yaşındaki rap yıldızının Amerika’da yaşadığı San Fernando Vadisi’ndeki evinde aşırı dozda uyuşturucu aldıktan sonra hayata gözlerini yumduğu belirtildi.

Mayıs ayında Ariana Grande ile yollarını ayırdıktan  bir hafta sonra da Miller, madde etkisindeyken araba kullanmış ve kaza geçirmişti.

Mac Miller’ın uzun süredir uyuşturucu ile sorun yaşadığı biliniyordu. Ariana Grande ile ilişkisi bittikten sonra Miller verdiği röportajında ayakta durmanın zor olduğunu söylemişti.

Yeni Albümünü Ağustos Ayında Yayımlamıştı

Mac Miller, iki yıldır üzerinde çalıştığı “Swimming” adını taşıyan beşinci stüdyo albümünü bu yıl Ağustos ayında müzikseverlerle buluşturmuştu.

13 şarkıdan oluşan albümün tüm şarkılarına imza atan 26 yaşındaki rap yıldız, müzik eleştirmenlerinden de olumlu yorumlar aldı.

Miller’ın yeni albümü 30 binden fazla saf satış yaparak Billboard 200 listesine 3 numaradan girmeyi başarmıştı.

Ariana Grande ile 2012 Yılında Tanışmıştı

Bu yıl mayıs ayında ilişkilerini noktalayan Ariana Grande ve Mac Miller çifti, 2016 yılında aşk yaşamaya başlamıştı

Mac Miller ile tanıştığında 19 yaşında olduğunu geçtiğimiz yıl Cosmopolitan dergisine verdiği röportajında söyleyen Grande,

“En başından beri birbirimize karşı sevgi ve saygı dolu hisler besliyoruz. Hatta henüz yüz yüze tanışmadan bile önce; her ikimiz de birbirimizin sanatına hayrandık. Ancak ilişkiyi arkadaşlık seviyesinin ötesine hemen taşımadık. Hazır değildik çünkü. Her şey zamanlama meselesi. Her ikimizinde bir şeyler yaşamadı denemesi gerekiyordu. Ama aramızdaki sevgi hep oradaydı. Öyle ki, bazen beni arar, ses tonumu beğenmediğinde annemi arar, her şeyin yolunda olup olmadığını araştırırdı. Bazen de o öylesine dipte olurdu ki, bu kez teselli etme görevi bana düşerdi. Yani anlayacağınız her şeyden önce birbirimizin en iyi, en yakın arkadaşıyız”

ifadelerini kullanmıştı.

LSD’nin Thunderclouds Klibi Yayımlandı

Katy Perry Yeni Albümü için Stüdyoda Çalışmalara Başladı