Bizi Takip Et!

Atiye Dizisinden İlk Tanıtım Yayımlandı

Beren Saat Atiye Dizisi İlk Fragman

Dizi

Atiye Dizisinden İlk Tanıtım Yayımlandı

Beren Saat’in merakla beklenen Netflix yapımı orijinal dizisi Atiye’den ilk fragman yayımlandı. Atiye dizisi 27 Aralık’ta Netflix üzerinden izleyici ile buluşacak.

Netflix‘in ikinci Türk orijinal dizisi Atiye’den ilk tanıtım yayımlandı. Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrolünü paylaştığı kadrosunda Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger’in de olduğu Atiye dizisi, 27 Aralık’ta Netflix platformu üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Mehmet Günsür ve Beren Saat Atiye Dizisinden ilk tanıtım
Mehmet Günsür ve Beren Saat

Atiye dizisinin konusu şöyle:

Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Dizi

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı