Bizi Takip Et!

Atiye Dizisinin İlk Bölüm Özel Galası Gerçekleştirildi

Dizi

Atiye Dizisinin İlk Bölüm Özel Galası Gerçekleştirildi

27 Aralık’ta izleyici ile buluşacak Netflix’in ikinci orijinal Türk yapımı dizisi Atiye’nin ilk bölüm galası Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti.

Netflix‘in orijinal yapım ikinci Türk dizisi Atiye‘nin ilk bölüm galası dün akşam (17 Aralık) Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleştirildi.

Dizinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Mehmet Günsür gecenin kırmızı halısında birlikte yürüyerek objektiflere poz verdi.

Melisa Şenolsun, Beren Saat, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger

Mehmet Günsür, şık siyah takım elbisesi ile geceye katılırken, Beren Saat ise yakın arkadaşı modacı Özgür Mansur imzalı şık elbisesiyle gecede göz kamaştırdı.

Dizinin kadrosunda yer alan Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger’de gecede şıklıkları ile konuşan isimlerdendi. Son dönemin yükselen yıldızı Melisa Şenolsun, giydiği siyah mini şık elbisesi ile kırmızı halıda dikkatleri üzerine çekti.

Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun Atiye Galası
Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun

Kırmızı halıda gösteri öncesi röportaj gerçekleştiren Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger, Netflix’in projesinde yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. İlk sezon çekimlerini yaklaşık 5-6 ay önce bitirdiklerini söyleyen Şenolsun ve Akdülger, çekimlerin rahat ve keyifli geçtiğini söyledi.

“Başrol Göbeklitepe, Anadolu”

Netflix Atiye Dizi Galası
Atiye dizi oyuncuları

Gösterim öncesi rol arkadaşı Mehmet Günsür ile basının sorularını yanıtlayan Beren Saat, bir ressamı canlandırdığı için heyecanlı olduğunu ve Mehmet Günsür ile rol almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Atiye karakterinin kendisi için özel olduğunu ve daha önce oynadığı hiçbir karaktere benzemediğini dile getiren Beren Saat, dizinin odağındaki Göbeklitepe hakkında ise,

“Aslında bu coğrafyadan çıkmış bir hikaye. Bir yandan da bu hikayede başrol Göbeklitepe. Şu an insanlık için çok önemli bir keşif ve Göbeklitepe ile ilgili bir sır açığa çıkarılmaya çalışılıyor. Biz de bu hikayenin canlanmasına yardımcı oluyoruz. Bu hikayede başrol aslında Anadolu” dedi. 

Senaryoyu ilk okuduğunda Erhan karakteri için heyecanlandığını dile getiren Mehmet Günsür ise kişisel yaşantısında da arkeolojiye meraklı olduğunu ve daha önce Göbeklitepe hakkında araştırmalar yaptığını ifade etti. “Tüm dünya için vakit uyanış vakti” diyen Günsür, dizinin bir parçası olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

2. Sezonun Çekimi Tamamlandı

27 Aralık’ta Netflix platformu üzerinden izleyici ile buluşacak olan Atiye (The Gift) dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Temmuz ayında dizinin çekimlerine başlayan dizi oyuncuları, iki sezon şeklinde çekimleri tamamlandı.

Dizinin başrol oyuncularından Mehmet Günsür, diziyi iki sezon olarak çektiklerini ve üçüncü sezon hakkında henüz konuşmadıklarını, izleyiciden gelen talep doğrultusunda yeni sezonun gelebileceğini dile getirdi.

Netflix – Atiye

190 Ülkede Gösterime Girecek

Beren Saat ve Mehmet Günsür’ü bir araya getiren Atiye’in ilk gösterimi 27 Aralık 2019’da Netflix üzerinden gerçekleşecek.

Senaryosunu Jason George ve Nuran Evren Şit’in birlikte kaleme aldıkları, fantastik ve aksiyon türündeki Netflix’in ikinci Türk orijinal dizisinde Beren Saat ressam, Mehmet Günsür ise bir arkeoloğu canlandırıyor.

190 ülkede gösterime girecek olan Atiye dizisi, yazar Şengül Boybaş’ın “Karakalem ve Dünyanın Uyanışı” adlı eserinden uyarlandı.

27 Aralık’ta izleyici ile bulaşacak olan dizinin yeni tanıtımını aşağıdaki video oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Atiye dizisi Fragman

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Dizi

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı