in

Atiye’den Yepyeni İngilizce Şarkı: We Got That La

Atiye’den yepyeni ingilizce şarkı: “We Got That La” şimdi dijital platformlarda!

Türkçe Pop müziğinin başarılı isimlerinden olan Atiye, “We Got That La (Istanbul)” isimli yepyeni İngilizce şarkısını 17 Kasım’da müzikseverlerle buluşturdu.

Atiye, Soğuk Kış Günlerinde Yeni Şarkısı ile İçinizi Isıtacak!

Eylül ayının başlarında ‘Radiant Night’ isimli İngilizce şarkısı ile sonbaharı karşılayan Atiye, Doğu ve Batı’nın dinamik ritmlerini içinde barındıran yeni şarkısı  “We Got That La” ile soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak.

Prodüktörlüğünü David Anthony ‘nin üstlendiği  şarkısı hakkında Digital Journal ile röportaj gerçekleştiren 29 yaşındaki başarılı şarkıcı:

“Doğu’nun Batı ile birleşme fikrinden gerçekten çok hoşlanıyorum bu yüzden şehirsel vuruşları var. Oryantal çeşniyi yakalamak için biraz oryantal dizgiler ve perküsyon ritmleri koyduk. Bu çok uluslararası bir proje oldu.” dedi.

Atiye: “Sahnede Olmak En Büyük Tutkum”

Digital Journal ile gerçekleştirdiği röportajında başarılı yıldız ayrıca gelecek planları üzerine de konuştu. Yurt dışında başarı elde etmeyi istediğini söyleyen başarılı pop yıldızı:

“Türkiye dışında bir başarı elde etmeyi, yeni şarkılarını serbest bırakmayı, tabii ki bunu yaparken eğlenmek ve güzel insanlarla tanışıp, güzel iş birlikleri yapmak istiyorum. Sahnede olmak benim en büyük tutkum.” dedi.

Atiye’nin yeni şarkısını satın almak için tıklayınız