in

süpersüper

Ayrılıkları Kısa Sürdü: Zayn ve Gigi Hadid Öpüşürken Görüntülendi

Yaklaşık olarak bir aydır ayrı olduğunu bildiğimiz çift, pazar günü (29 Nisan) New York sokaklarında birlikte yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.

0

Mart ayında sosyal medya hesapları üzerinden yayımladıkları mesaj ile ayrıldıklarını duyuran Zayn ve Gigi Hadid çiftinin ayrılıkları kısa sürdü.

Ayrılıkları Kısa Sürdü

Yaklaşık olarak bir aydır ayrı olduğunu bildiğimiz Zayn ve Gigi Hadid ikilisi, pazar günü (29 Nisan) New York sokaklarında birlikte yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.

Yürüyüşleri sırasında kol kola girerek gezdikleri görülen çiftin öpüşürken fotoğraflanması ise barışmalarının kanıtı olarak gösterildi.

“Let Me” Şarkısının Esin Kaynağı Gigi Hadid

Kısa bir süre önce bu yıl çıkması beklenen ikinci stüdyo albümünün çalışması olan Let Me şarkısını yayımlayan Zayn Malik, şarkısının esin kaynağının Gigi Hadid olduğunu açıklamıştı. Zayn’in

“Şarkıyı yazarken aşıktım. Bu çok açık, hayatımın sonuna kadar sadece birisine aşık olmak istiyorum ve hepimiz böyle isteriz. işler değişiyor, yaşamaya devam ediyoruz. Yazarken bunu düşünmüştüm.”

sözlerinden kısa bir süre sonra çiftin barışması da kaçınılmaz oldu.

Aşk Dolu 2 Yıl

Zayn ve Gigi 2015 yılından beri tanışıyor. İkilinin ilişkisi Zayn’in Perrie Edwards ile olan ilişkisinin sonlanmasından kısa bir süre sonra başlamıştı. İki yıldır birlikte geçirdikleri mutlu beraberliklerini noktalama kararı alan çift, ayrıldıklarını 13 Mart’ta sosyal medya hesapları üzerinden duyurmuştu.

Zayn ve Gigi Hadid çiftinin New York gezintisi sırasında çekilen fotoğraflarına galerimizden göz atabilirsiniz.

Christina Aguilera Yeni Albümünün Habercisi Olan Gizemli Bir Video Yayımladı

Camila Cabello, Hannah Montana’nın Şarkısını Söyledi