Bizi Takip Et!

BEGE’nin “Yeniden” Şarkısı Spotify’da 1 Numara Oldu

Müzik

BEGE’nin “Yeniden” Şarkısı Spotify’da 1 Numara Oldu

Youtuber Berkcan Güven’in 27 Haziran’da kendi Youtube kanalı üzerinden paylaştığı “Yeniden” adlı şarkısı Spotify Türkiye En İyi 50 listesinde zirveye yerleşti.

Youtuber Berkcan Güven‘in 27 Haziran’da kendi Youtube kanalı üzerinden paylaştığı “Yeniden” adlı şarkısı Spotify Türkiye En İyi 50 listesinde zirveye yerleşti.

BEGE ismi ile Spotify’da ilk şarkısını yayımlayan Berkcan Güven, Youtube kanalı üzerinden paylaştığı şarkısının altına rapçi ya da sanatçı olmak gibi bir iddiasının olmadığını belirterek gelecek tepkilerinde önünü kesmiş oldu.

23 yaşındaki Güven, şarkının üretim süreci hakkında şunları söylüyor:

“Kendi evimde çok mutsuz olduğum bir zamanda hayatla ilgili her şey ters giderken bu parçayı yaptım, içinde kendimden çok fazla şey var.sadece bunu sizinle paylaşmak istedim. “

Dijital müzik platformu Spotify’da 28 Haziran’da dinleyiciler ile buluşan şarkı, 836 bin dinlenme alarak Türkiye En İyi 50 listesinde 1 numara oldu.

Gün içerisinde güncellenen şarkı listesinde “Yeniden” şarkısı bugün ise (30 Haziran) 308 bin kişi tarafından dinlenmeye ulaştı.

Sözleri Berkcan Güven tarafından yazılan ve NovaNorda işbirliğini içeren şarkının müziği Samih/Desimode, Mix/Mastering’i ise Buğra Kunt imzası taşıyor.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Müzik

Yukarı