in

Bella Thorne: İnsanlar Benim Parti Kızı Olduğumu Düşünüyor

Bella Throne, kendisini yeterince ifade edemediği için insanların kendisini yanlış tanıdığını düşünüyor.

Disney ile yıldızı parlayan oyuncu Bella Thorne, Adam White ile gerçekleştirdiği röportajında medyanın kendisine yanlış bir imaj çizdiğini söyledi. Sosyal medyayı bu yanlış anlaşılmaları düzeltmek için kullanıldığını belirten Thorne, artık kendini daha iyi bir şekilde ifade ettiğini söyledi.

Beni tanısalar özür dilerler

22 yaşındaki genç yıldız, medyada çıkan haberler sonrası insanların gözünde oluşan kötü imajı konusunda oldukça kötü hissediyor. Thorne bu konuda, “İnsanlar benim madde kullanıp delice partileyen kaltak bir parti kızı olduğumu düşünüyor. Buna anlam veremiyorum çünkü yeterince kendimi ifade edemediğimi düşünüyorum. Bu çok kötü bir duygu. Dürüstüm. Gerçekten dürüst davranıyorum ve bu bazen bu başımı belaya da sokuyor. Benimle tanışsalar çoğu insanın benden özür dileyeceğini biliyorum. Tanıştıklarında da şunu derler, ‘Çok üzgünüm kafamda sana dair belli bir imaj vardı. Seninle tanışınca kendimi kötü hissettim. Doğruluğundan emin olmadığım şeylere inanmamalıydım.’ Bu ve benzeri yorumları yönetmenlerden, yapımcılardan da duyuyorum. Hatta çoğu zaman arkadaşlarımda söylüyor.” diyor.

Bella Thorne
Bella Thorne

Artık kendimi yalancı gibi hissetmiyorum

Sosyal medyanın kendisini ifade edebileceği bir ortam olduğunu söyleyen Bella Thorne, tacize uğradığını ve panseksüel olduğunu buradan duyurduğunu ifade etti. Thorne, “Yalan söylemeyi beceremiyorum. Hiç yapamıyorum ve yapmayacağım da. Buna ayıracak vaktimde yok. Hayatım boyunca hep yalan söylediğimi hissettim çünkü insanlar beni anlamıyordu. Verdiğim kararları neden verdiğimi, söylediğim şeyleri neden söylediğimi anlamak istemediler. Herkesin bu tarz şeyleri açıklamaya ihtiyacı var. Bende kendimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyordum.” dedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0