Bizi Takip Et!

Bella Thorne: İnsanlar Benim Parti Kızı Olduğumu Düşünüyor

Röportaj

Bella Thorne: İnsanlar Benim Parti Kızı Olduğumu Düşünüyor

Bella Throne, kendisini yeterince ifade edemediği için insanların kendisini yanlış tanıdığını düşünüyor.

Disney ile yıldızı parlayan oyuncu Bella Thorne, Adam White ile gerçekleştirdiği röportajında medyanın kendisine yanlış bir imaj çizdiğini söyledi. Sosyal medyayı bu yanlış anlaşılmaları düzeltmek için kullanıldığını belirten Thorne, artık kendini daha iyi bir şekilde ifade ettiğini söyledi.

Beni tanısalar özür dilerler

22 yaşındaki genç yıldız, medyada çıkan haberler sonrası insanların gözünde oluşan kötü imajı konusunda oldukça kötü hissediyor. Thorne bu konuda, “İnsanlar benim madde kullanıp delice partileyen kaltak bir parti kızı olduğumu düşünüyor. Buna anlam veremiyorum çünkü yeterince kendimi ifade edemediğimi düşünüyorum. Bu çok kötü bir duygu. Dürüstüm. Gerçekten dürüst davranıyorum ve bu bazen bu başımı belaya da sokuyor. Benimle tanışsalar çoğu insanın benden özür dileyeceğini biliyorum. Tanıştıklarında da şunu derler, ‘Çok üzgünüm kafamda sana dair belli bir imaj vardı. Seninle tanışınca kendimi kötü hissettim. Doğruluğundan emin olmadığım şeylere inanmamalıydım.’ Bu ve benzeri yorumları yönetmenlerden, yapımcılardan da duyuyorum. Hatta çoğu zaman arkadaşlarımda söylüyor.” diyor.

Bella Thorne
Bella Thorne

Artık kendimi yalancı gibi hissetmiyorum

Sosyal medyanın kendisini ifade edebileceği bir ortam olduğunu söyleyen Bella Thorne, tacize uğradığını ve panseksüel olduğunu buradan duyurduğunu ifade etti. Thorne, “Yalan söylemeyi beceremiyorum. Hiç yapamıyorum ve yapmayacağım da. Buna ayıracak vaktimde yok. Hayatım boyunca hep yalan söylediğimi hissettim çünkü insanlar beni anlamıyordu. Verdiğim kararları neden verdiğimi, söylediğim şeyleri neden söylediğimi anlamak istemediler. Herkesin bu tarz şeyleri açıklamaya ihtiyacı var. Bende kendimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyordum.” dedi.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Röportaj

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı