Bizi Takip Et!

Beyonce “Lemonade” isimli Gizemli Projesinden Tanıtım Yayınladı

Gündem

Beyonce “Lemonade” isimli Gizemli Projesinden Tanıtım Yayınladı

Amerikalı şarkıcı Beyonce, 16 Nisan Cumartesi günü instagram hesabından #LEMONADE hastag’i ile 15 saniyelik gizemli bir video paylaştı.  Gizemi hala çözülemeyen proje hakkında yayınlanan videoda araba gibi bir cisme yüzünü  çevirmiş olan saçları örgülü, kürk giyen bir kadının yüzünü göstermeden yavaş yavaş yukarı kalkışını görüyoruz.

Öte yandan BeyHive isimli bir hayran sitesi, 6.stüdyo albümünü yayınlamaya hazırlanan Beyonce’nin bu projesi ile ilgili “yeni albümün tanıtıldığı kısa bir film” olacağı  yönünde bir iddia ortaya atmıştı.  Bildiğiniz üzere daha önce Beyonce, 2013 yılı Aralık ayında kendi adını taşıyan görsel albümünü hiçbir duyuru ve tanıtım yapmadan yayınlamıştı. Yayınlanan tanıtım videosu sonrası birçok haber sitesi sosyal medya hesaplarından Beyonce’nin son albümünü göz önünde bulundurarak gizemli projenin yeni albümle ilgisinin olabileceğini düşüncesinde yorumlarda bulundu.

 Beyonce’nin “Lemonade” isimli  Projesi 23 Nisan Cumartesi günü HBO kanalında akşam 16:23 ve 18:00 saatleri arasında gösterilecek.

 Beyonce’nin  gizemli Lemonade projesi hakkında ne düşüyorsunuz?

#LEMONADE 4.23 9PM ET | 6PM PT | HBO

Beyoncé (@beyonce) tarafından paylaşılan bir video ()

 

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Gündem

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı