in ,

Beyonce Vogue Eylül Sayısına Konuk Oldu ve Kendi Hikayesini Kaleme Aldı

Müzik dünyasının güçlü ve başarılı ismi Beyonce, Vogue dergisinin Amerika’da yayımlanacak Eylül sayısına konuğu oldu.

Başarılı şarkıcı, Vogue’un en önemli sayılarından birine konuk olarak “siyahilerin kapak olduğu dergilerin kapakları satmaz” tabusunun yıkıldığını söyleyerek kamera karşısına geçtiğini yazdı.

Kapak ilk kez Afrikalı bir fotoğrafçı tarafından çekildi

Birçok ilki içinde barından sayı için derginin kapak çekiminde de bir ilke gidildi. Vogue kapak çekimi ilk kez Afrika kökenli bir fotoğrafçı tarafından gerçekleştirildi.

Çekimleri 23 yaşındaki genç fotoğrafçı Tyler Mitchell ile gerçekleştirmek istediğini söyleyen Beyonce, fotoğraflarda doğal görüntüsü ile dikkat çekiyor.

Kendi hikayesini, kendi kalemiyle anlattı

Dergi ile röportaj yapmak yerine bir ilke imza atatarak kendi hayatını anlatan Beyonce;  hamileliği, vücudu, mirası, özgürlük, Coachella ve OTR II gibi konu başlıklarına değindi.

Hayati tehlike riski olunca sezeryenle doğurmuş

Geçtiğimiz yıl ikizleri Sir ve Rumi’yi kucağına alan Beyonce,  ikizlerin doğumu sırasında kendisinin ve bebeklerinin hayati tehlikesi olunca acil olarak sezeryene alındığını söylüyor. 

36 yaşındaki başarılı şarkıcı, doğum sonrası değişen hayatını şöyle anlattı,

“Bu durumu herkesin anladığından emin değilim. İyileşmek için zamana ihtiyacım vardı. Bu sürede kendimle ilgilendim ve vücudumla barıştım. 6 ay sonra Coachella için hazırlanmaya başladım. Ama bu sürede kendimle barışık ve sabırlıydım… Bugün hala göğüslerim, kalçalarım daha büyük hatta doğum sonrası göbeğim de duruyor. Ancak bunlardan kurtulmak için bir acelem yok. Gerçekci olan bu…” diyor.

Tyler Mitchell’ın çekmiş olduğu fotoğraflara galerimizden göz atabilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

comments

The Weeknd Konserinde Selena Gomez’e Tepki: İzleyici Küfür Etti, The Weeknd Güldü

Taylor Swift Reputation Sahnesinde Bryan Adams’ı Ağırladı