Bizi Takip Et!

Beyoncé’nin Annesi Instagram’dan Neden Ayrıldı?

Gündem

Beyoncé’nin Annesi Instagram’dan Neden Ayrıldı?

Beyoncé ve Solange Knowles‘ın annesi Instagram’dan neden ayrıldığını açıkladı. 62 yaşındaki iş kadını ve moda tasarımcısı Tina Knowles, aktif bir Instagram kullanıcısı olarak biliniyordu. Görünen o ki kızları bu durumdan pek de hoşnut değillermiş.

Solange, Tina ve Beyoncé

“Bu yorumu Jennifer Hudson için yazıyorum, sosyal medyada çirkin şeyler yapan şeytani niyetli kötü insanlar için değil. Jennifer Hudson’yı yıllardır tanırım ve onun yeneteği, güzelliği ve kibarlığına tamamen hayranım. Asla ve asla onun hakkında olumsuz bir şey söylemez ve böyle bir şeyi onaylamazdım. “

Tina Instagram’da yaptığı son paylaşıma bıraktığı notuna bu satırlarla başladı.

Çocuklarım Sosyal Medyada İyi Olmadığımı Söylüyor

“Çocuklarım belki başka sitelere bakarken yanlışlıkla bir şeylere dokunabileceğim konusunda endişelendi ve beni bu konuda uyardılar. Bana daima sosyal medyada iyi olmadığımı ve çok dikkatli olmama gerektiğini söyler dururlar.”

Bu derin girişten sonra olayı şu sözlerle açıklığa kavuşturmaya çalıştı:

“Nasıl olduğunu bilmiyorum, belki bir tuşa bastım. Fakat gerçek şu ki kendi Instagram profilimdeydim ve biri Beyoncé hakkında olumlu bir yorum yaptı ve bende onların sitesine gidip Beyoncé’nin bazı güzel videolarını ve performanslarını gördüm. Beyoncé ve Jennifer’ın videosuna rastgeldim (gayet keyif aldığım bir video) ve onlara bakıyordum, yorumları ya da insanların neler söylediğini şu ana kadar görmemiştim bile. Bu tarz sitelerde kesinlikle beğen ya da beğenme tuşlarına basmak istemezdim. Instagram profilimi incelerseniz, benim Jennifer’a olmadığım gibi insanlara karşı da kötü olmadığımı görürsünüz. Yapıp yapmadığını bile farkında olmadığım hatamdan ötürü özür diliyorum. Seni gerçekten seviyorum ve hayranım. Böylesi bir hatayı yaptığım için oldukça sağlak olmalıyım ve biliyorum ki her yerde olabilir. Fakat kötü tarafı şu ki sosyal medyaya bir süre ara veriyorum. Burada geçimini olumsuzluklardan sağlayan insanlar var.”

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Gündem

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı