in ,

Billie Eilish Grammy Ödülü Kazanabileceğine İnanmıyor

Billie Eilish, Grammy adaylıkları hakkında konuştu. 6 kategoride adaylık alan Eilish, kazanma ihtimalinin olmadığını düşünüyor.

Billie Eilish 2020 Grammy adaylığı hakkında konuştu

Billie Eilish, Capital Breakfast ile Grammy adaylıkları hakkında konuştu. Bu yıl ilk kez Grammy’e aday gösterilen ve 6 kategoride adaylık alan Eilish, birçok kişinin aksine kazanma ihtimalinin olmadığını düşünüyor.

17 yaşındaki yükselen yıldız, “Adaylıklar için minnettarım. Ailem Grammy’leri her yıl izliyor. Bu sebeple sonunda bunu başarabilmek ve ardından bunu başaran diğer kişilerle yarışmak tuhaf geliyor.” dedi.

Grammy’leri Ariana Grande Toplayacak

Billie Eilish, 26 Ocak’ta gerçekleşecek Grammy Ödülleri töreninde Ariana Grande’nin ödülleri toplayacağına inandığını söyledi.

17 yaşındaki şarkıcı, “Bence Ariana Grande çok fazla hak ediyor. Hayatı boyunca yaşadığı en kötü yılı geçirirken bunları yapabilmesi bana çok etkileyici geliyor. Yaşadığı bazı b*ktan şeylerden sonra sahneye çıkması ve mikrofonu eline alması bile benim için gerçek dışı. Böylesine kısa sürede 2 albüm yapabilmesi ve bu albümlerin ikisinin de güzel olduğu gerçeği şok edici. Bu delice.” diyerek övgüde bulundu.

Sizce Billie Eilish Grammy Ödülü kazanabilecek mi?

View this post on Instagram

Billie Eilish, 26 Ocak’ta gerçekleşecek Grammy Ödülleri töreninde Ariana Grande’nin ödülleri toplayacağına inandığını söyledi. 17 yaşındaki şarkıcı, “Bence Ariana Grande çok fazla hak ediyor. Hayatı boyunca yaşadığı en kötü yılı geçirirken bunları yapabilmesi bana çok etkileyici geliyor. Yaşadığı bazı b*ktan şeylerden sonra sahneye çıkması ve mikrofonu eline alması bile benim için gerçek dışı. Böylesine kısa sürede 2 albüm yapabilmesi ve bu albümlerin ikisinin de güzel olduğu gerçeği şok edici. Bu delice.” diyerek övgüde bulundu.

A post shared by Poptakal (@poptakal) on

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0