in , ,

Billie Eilish Olası Grammy Adaylığı Hakkında Konuştu

18. yaş günü için gün sayan Billie Eilish, son verdiği röportajında 2020 yılında sahiplerini bulacak Grammy Ödülleri adaylığı ve kazanma ihtimali hakkında soruları yanıtladı.

O, 2000’li yılların en genç süperstarı. 17 yaşında ve “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” adlı ilk albümü ile yediden yetmişe herkesin beğenisini kazandı.

Pop müziğin başarılı ismi Billie Eilish, Entertainment Tonight ile gerçekleştirdiği son röportajında olası Grammy adaylığı ve kazanma ihtimali hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Tahminler, 17 yaşındaki şarkıcının Grammy Ödülleri ana kategorisi olan Yılın Albümü, Yılın Şarkısı, Yılın Kaydı ve En İyi Çıkış Yapan Sanatçı dallarında adaylık alıp kazanacağı yönünde.

Billie Eilish’e dört önemli daldaki tüm ödülleri kazanma ihtimali sorulduğunda, “Bu doğru mu?” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

17 Eylül’de Grammy Müzesinde performans sergileyen Eilish, konser sonrası gerçekleştirdiği röportajında,

“Henüz bu konuda düşünmedim. Sahnede olacağımı düşünmüyorum. İnsanlar büyük şey olacağını düşünüyor bence bu çok garip. Tanrım, bu çok tuhaf. Bunu hiç düşünmedim. Gerçekten minnettarım.” açıklamasında bulundu.

18. Yaşı için Çok Heyecanlı

18 Aralık’ta 18 yaşına girecek olan genç yıldız, “18, hayatım boyunca olmak istediğim yaş oldu” diyerek heyecanını dile getirdi.

Eilish’in 18. yaş gününü nasıl kutlayacağı da merak konusu. Genç yıldız, doğum günü partisi için aklında bir takım fikirlerin olduğunu söyledi.

Camila Cabello iHeartRadio Müzik Festivali’nde Performans Sergiledi

3

Beyonce İkizleri Sir ve Rumi’nin Yeni Fotoğrafını Paylaştı