in ,

Billie Eilish ve Justin Bieber’ın “bad guy” Remix Çalışması Yayımlandı

21. yüzyılda doğmuş en popüler yıldız ünvanını alan Billie Eilish, hayranı olduğu Justin Bieber ile “Bad Guy” şarkısını yeniden seslendirdi.

Billie Eilish’in merakla beklenen Justin Bieber iş birliği “Bad Guy” şarkısı yayımlandı.

Justin Bieber’a çocukluğundan beri büyük hayranlık besleyen Billie Eilish, Bieber ile ilk kez 2019 yılı Coachella Müzik Festivali’nde tanışma fırsatı bulmuştu.

O günden bu yana ikiliden bir iş birliği geleceği yönünde sinyaller alınıyordu. Beklenen oldu ve 11 Temmuz’da dijital müzik platformları üzerinden Justin Bieber düeti içeren “Bad Guy” şarkısının Remix’i müzikseverlerle buluştu.

Justin Bieber’da saatler öncesinde Instagram sayfası üzerinden “Billie Eilish seninle gurur duyuyorum. Remix” notunu paylaşarak şarkının yayımlandığı müjdesini verdi.

View this post on Instagram

@billieeilish so proud of you. Remix

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Tekli kapağında ise oldukça güzel bir anı fotoğrafının kullanıldığı görülüyor. Henüz minik Belieber’ken Billie Eilish’in odasında Justin Bieber’ın posterlerinin asılı olduğu dönemde çekilen fotoğrafın kullanılması da ileri seviyedeki hayranlığını kanıtlar nitelikte!

Ayrıca bu hafta’da Billboard Hot 100’da 2 numara olan şarkının gelecek hafta güncellenen listede Remix versiyonu ile 1 numaraya yerleşmesi bekleniyor.

Lady Gaga’nın Kozmetik Markası Haus Laboratories için Geri Sayım Başladı

Ed Sheeran ve Travis Scott’un “Antisocial” Şarkısı Yayımlandı