in ,

Birer Gün Arayla İki Klip: Selena Gomez “Look At Her Now” Şarkısını Klibi ile Birlikte Yayımladı

Müzik kariyerine dört yıl ara verdikten sonra 23 Ekim’de “Lose You To Love Me” adlı şarkısı ile geri dönüş yapan Selena Gomez, bir arayla ikinci şarkısını da klibiyle birlikte yayımladı.

“Look At Her Now” adını taşıyan şarkı, Ian Kirkpatrick, Julia Michaels, Justin Tranter ve Selena Gomez tarafından kalem alındı.

Iphone 11 ile Çekildi

24 Ekim’de dinleyicilerle buluşan şarkının video klibi de aynı gün yayımlanarak sürpriz yapıldı. Sophie Muller tarafından Iphone 11 ile çekilen video klipte, Gomez dans şovuyla büyülüyor.

27 yaşındaki yıldız, Youtube kanalı üzerinden hayranlarıyla buluşturduğu videoya küçükte bir not düştü.

Ruhen ve bedenen zorlu dönemlerden geçtikten sonra kendisine yeni bir sayfa açan Gomez, yeni şarkısı için “İki şarkıyı peş peşe bırakıp hayranlarımı şaşırttığım için çok heyecanlandım! Hayatın getirdiği zorluklar ne olursa olsun bu yükselebileceğinize dair bir hatırlatıcı” diyor.

Selena Gomez – Look at her now

Çocukluk fotoğrafını single kapağına taşıyan Gomez, şarkısının çıkış haberini Instagram hesabından, “Tüm yolculuğuma özel bir hediye burada. Bunu Apple ile senin için yaptım. Hepiniz benimleydiniz ve beni daima iyi olmaya zorladığınız için teşekkür ederim. Look At Her Now çıktı” notuyla paylaştı.

View this post on Instagram

And here’s my special gift to all of my ride or dies! I created this with Apple especially for you. Y’all have been through it all with me and I thank you for pushing me to be the best. Look At Her Now is out now. ❤️ #ShotOniPhone

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Selena Gomez Geri Döndü: “Lose You To Love Me” Şarkısı Klibi ile Birlikte Yayımlandı

Lizzo ft. Ariana Grande – “Good As Hell” Şarkı Sözleri