in

Brezilyalı Model Vini Uehara Gay Olduğunu Açıkladı

Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk kitabının kapak yıldızı Brezilyalı model Vini Uehara gay olduğunu açıkladı.

“Gay olmaktan gurur duyuyorum”

Perşembe günü (2 Ağustos) instagram sayfası üzerinden erkek aradaşı Emanoel Paier ile öpüşürken çekilen fotoğrafını paylaşan 28 yaşındaki model, altına gay olduğunu açıkladığı bir açıklama notu düştü.

İngilizce ve Türkçe yazı ile açıklama yapan Uehara,

” Evet, bu an için uzun zamandır bekliyordum! Arkadaşlarıma ve aileme açılmak zor değildi, ancak dünyanın dört bir yanındaki sevenlerimle bunu paylaşmak açıkçası beni biraz korkutmuştu. Ama bu konuda kendini güvensiz hisseden herkesi cesaretlendirmek istiyorum ve onlara sizin de kim olduğunuzu gösterme zamanı gelecek demek istiyorum, ve o zaman geldiğinde, bu yapılabilecek en özgürce şey! Kim olduğumla, sahip olduğum bedenle, sesimi iyi bir şeyler yapmak için kullanıyor olmakla gurur duyuyorum! Gay olmaktan gurur duyuyorum! Hepinizi seviyorum!” dedi.

❤Yes, I’ve been waiting for this moment for a long time! Coming out to my friends and family was not difficult, but telling all my fans around the world it kind of scared me a little bit. But I want to encourage all the people who’s feeling insecure about it and tell them that you will have your time to show everyone who you really are, and when it’s done, it will be the most liberating thing ever! I am proud of who I am, to be in this body, to use my voice for something good. I am proud to be gay. I love you all <3 ————————————————— ❤Evet, bu an için uzun zamandır bekliyordum! Arkadaşlarıma ve aileme açılmak zor değildi, ancak dünyanın dört bir yanındaki sevenlerimle bunu paylaşmak açıkçası beni biraz korkutmuştu. Ama bu konuda kendini güvensiz hisseden herkesi cesaretlendirmek istiyorum ve onlara sizin de kim olduğunuzu gösterme zamanı gelecek demek istiyorum, ve o zaman geldiğinde, bu yapılabilecek en özgürce şey! Kim olduğumla, sahip olduğum bedenle, sesimi iyi bir şeyler yapmak için kullanıyor olmakla gurur duyuyorum! Gay olmaktan gurur duyuyorum! Hepinizi seviyorum! <3

Vini Uehara (@viuehara)’in paylaştığı bir gönderi ()