Bizi Takip Et!

BTS Grubu Graham Norton Show’a Konuk Oldu

K-POP

BTS Grubu Graham Norton Show’a Konuk Oldu

Bu hafta İngiltere’de Londra O2 Arena’da Love Yourself adlı konser serisini gerçekleştiren Güney Koreli müzik grubu BTS, Graham Norton’un BBC One’da yayımlanan Graham Norton Show’a konuk oldu.

İngiltere’ye turları kapsamında konser vermek için giden grup, Londra’da O2 Arena’da 2 gece (9-10 Ekim) konser verdi.

Eylül ayında 24. sezonuna başlayan programın 3. haftasında gerçekleşen yayınında oyuncu ve yazar Whoopi Goldberg, Grinin Elli Tonu serisinin yıldızı Jamie Dornan, Oscar adayı ve Gone Girl filminin yıldızı Harry Connick, Jr.’de konuklar arasındaydı.

Programın en önemli anları ise usta oyuncu komedyen ve yazar Whoopi Goldberg’in gruba üzerinde giydiği gömleği hediye etmesi oldu.

Whoopi Goldberg Gömleğini BTS’e Hediye Etti

“İnternetin En Etkili 25 Kişisi” arasına girerek Time dergisine kapak olan BTS grubuna Graham Norton,  Birleşmiş Milletler’de gerçekleştirdikleri konuşmada vermek istedikleri mesajı sordu.

Grup sözcüsü ve lideri olan RM, dünyaya vermek istedikleri mesajı şu şekilde açıkladı:

“Hayat her zaman ikilimle dolu, içinde acı da var. Işığın olduğu yerde gölgelerde vardır. Gençler daha iyi ve mutlu bir hayat sürdürebilir bu yüzden bunları ifade etmek istedim. Bizim mesajımızda buydu.” 

RM’in sözlerinden çok etkilenen Whoopi Goldberg,

“Onlara gömleğimi veriyorum. Bunu buraya getirmiş olduğunuz neşeniz için bir teşekkür olarak veriyorum. Bu benim tasarladığım bir gömlek”

diyerek üzerinde program için giymiş olduğu gömleği çıkararak gruba takdim etti.

Grup, programın canlı performans bölümünde ise Nicki Minaj ile iş birliği yaptıkları “Idol” isimli şarkısını seslendirdi.

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: K-POP

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı