Bizi Takip Et!

Camila Mendes Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Camila Mendes Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Riverdale dizisiyle oyunculuğa adım atan Camila Mendes Kimdir? Ne zaman doğdu? Oyunculuğa ne zaman başladı? Shawn Mendes ile ilişkisi ne? hepsi ve daha fazlası yazının devamında…

Riverdale dizisinde Veronica Lodge karakerini canlandıran Camila Mendes kimdir? Amerika’da yayın yapan CW’nin sevilen gençlik dizisi Riverdale’deki performansı ile tanınır hale gelerek şöhretin kapılarını aralayan Camila Mendes, Tisch School of the Arts adlı okuldaki çalışmaları sırasında ajanslar tarafından keşfedilmiş.

Şimdilerin en çok aranan oyuncuları arasında gösterilen 1994 doğumlu oyuncu Camila Mendes’i daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Camila Mendes kimdir? Camila Mendes kimdir ve kaç yaşında hepsi ve daha fazlası…

Camila Mendes Kaç Yaşında?

Camila Mendes'in çocukluk fotoğrafı
Camila Mendes’in çocukluk fotoğrafı

Camila, 29 Haziran 1994 tarihinde Camila Carraro Mendes adıyla Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletine bağlı Charlottesville şehrinde dünyaya geldi.

Camila Mendes’in boyu ve kilosu

Camila Mendes Kırmızı Halı Stili

Camila Mendes’in boyu 1,59 cm kilosu ise 54 kg. Merak edenler için ünlü yıldızın ayakkabı numarası 36,5.

Camila Mendes’in saçı ve göz rengi

Camila Mendes

Koyu kahverengi saçlara sahip olan Camila Mendes’in gözleri de güzelliğini tamamlıyor. Ünlü yıldızın göz rengi koyu kahverengi.

Anne ve Babası Brezilyalı

Camila Mendes’şn annesi ve babası Brezilya kökenli. Ünlü yıldızın annesi Brezilya’nın Porto Alegre şehrinden babası ise Rio Grande do Sul’lu.

Camila Mendes’in kardeşi var mı?

Kiara Moreno, Anneanneleri ve Camila Mendes

Camila Mendes’in Kiara Moreno adında bir kız kardeşi var.

Brezilya’da 1 Yıl Yaşadı

Camila’nın çocukluğu biraz göçebe geçmiş. Ünlü yıldız, çocukluğunun bir bölümünü Florida’nın Plantation şehrinde geçirmiş ve burada American Heritage School’unda eğitim görmüş. 10 yaşındayken de 1 yıl Brezilya’da yaşamış.

Camila Mendes’in Eğitim Hayatı

Camila Mendes

Florida’nın Plantation şehrinde American Heritage School’nda eğitim alan Mendes, lise eğitimini tamamladıktan sonra 2016 yılında New York University’de Tisch School of the Arts adlı sanat okulunda eğitim almaya başlıyor. Dizideki rol arkadaşı Cole Sprouse ile aynı okulda okuyan Camila Mendes, rol arkadaşı ile aynı yıl mezun olarak üniversite eğitimini tamamladı.

Camila Mendes İlk TV Dizisi: Riverdale

Camila Mendes'in Riverdale dizisinde canlandırdığı Veronica Lodge stili
Camila Mendes’in Riverdale dizisinde canlandırdığı Veronica Lodge stili

Camila, oyunculuğa ilk adımı IKEA reklamı çekimi yaparak başladı. Yetenekli oyuncunun ilk televizyon projesi, 2016 yılında CW’de yayımlanmaya başlayan Riverdale dizisi. Dizi için seçmelerin yapıldığını bir gün öncesinde şimdiki menajeri sayesinde haberi oldu. Seçmelerin yapıldığı gün odaya en son o girdi ve rolü kaptı.

Camila Mendes’in Özel Hayatı

Ian Wallace (2013-2016) – Camila Mendes, 2013 yılı eylül ayında yönetmen Ian Wallece ile çıkmaya başladı. Çift ilişkilerini 2016 yılında Instagram paylaşımlarıyla doğruladı fakat aynı yıl ayrılık haberleriyle ilişkiyi noktaladı.

Camila Mendes ve  Victor Houston
Camila Mendes ve Victor Houston

Victor Houston (2018) – Camila Mendes’in Victor Huston ile ilişkisi 2018 yılı haziranında başlıyor ve aynı yıl ağustos ayında ilişki noktalanıyor.

Charles Melton (2018- Günümüz)

Camila Mendes ve sevgilisi  Charles Melton
Camila Mendes ve Sevgilisi Charles Melton

Camila Mendes ve Charles Melton’ın ilişkisi 2018 yılında eylülünde başlıyor. Çift ilişkisini aynı yıl Instagram hesaplarından öpüşürken çektikleri fotoğrafla birlikte duyuruyor. 2017 yılından bu yana aynı dizi de rol alan çiftin, özel hayatlarında birbirine seslenişleri de oldukça dikkat çekici. Charles, Camila’ya “Baby Dragon” diye hitap ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=2KxU6W_kL2Q
Reggie & Veronica 03×09 Öpüşme Sahnesi

Camila Mendes ve Shawn Mendes Kardeş mi? Akraba mı? İlişkileri Var mı?

Camila Mendes ve Shawn Mendes’in soyadları dışındaki benzerlik dışında herhangi bir yakın ilişkisi yok. Camila Cabello ve Shawn Mendes’in hayranları çoğu kez Camila Cabello’yu etiketlediklerini sanarak Camila Mendes’e tweetler atıyor. Bu isim karışıklığı da Camila Mendes’i epey bir eğlendiriyor.

hayran şakalarından birkaçı:

https://twitter.com/reggiemantIe/status/1165368346860122112

En Sevdiği Televizyon Dizisi

Camila Mendes’in en sevdiği televizyon dizileri Gossip Girl (2007-2012)  ve The O.C. (2003-2007)

Camila Mendes Kaç Dil Biliyor?

Camila Mendes

Brezilya kökenli anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Camila Mendes, İngilizce’nin yanı sıra akıcı bir şekilde Portekizce konuşabiliyor.

Camila Mendes’in Portekizce konuştuğu bir kırmızı halı röportajı

Liseden beri Bulimia ile mücadele ediyor

Camila Mendes

Bulmia hastalığı, yediğini durdurma ya da kontrol edememe durumu. Camila Mendes’te liseden bu yana Bulimia hastalığı ile mücadele veriyor.

Dar kıyafetlerinin kendisini ağlattığını ve kilo hissi yaratarak kendinde şüphe hissi uyandırdığını söyleyen Camila Mendes, New York Post’a verdiği demeçte, Bulimia ile verdiği mücadeleden bahsetti.

Tedavi olmadan önce, hastalığın kendisini güvensiz hale getirdiğini, kontrolünü kaybettiğinde 30 dakika içinde ağladığını, ‘Bunlar bana neden Olmuyor’ diye isyan ettiğini söylüyor. “Riverdale” dizisinin üretim asistanı sayesinde bir uzman desteği almaya başladığını ve hayatındaki her şeyin daha iyiye gittiğini söyleyen Camila Mendes hastalıkla mücadele eden insanlara şiddetle bir uzmandan destek almalarını tavsiye ediyor

Camila Mendes’in Twitter ve Instagram Hesabı Var mı?

Camila Mendes, 2016 yılında @camilamendes adıyla katıldığı Twitter hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Ünlü yıldızı Twitter’da 2,3 milyonun üzerinde hayranı takip ediyor.

Instagram’da 21 milyonun üzerinde takipçisi olan Camila Mendes’i @camimendes ismiyle aratarak takibe alabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/B40rjFqBVhe/

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Yakından Tanıyalım

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı