in

Cardi B Biten Evliliği Hakkında İlk Kez Konuştu: Yoruldum

Offset ile üç yıllık evliliğini bitirme kararı alan Cardi B’den ayrılık kararı sonrası ilk açıklama geldi.

Cardi B Biten Evliliği Hakkında İlk Kez Konuştu: Yoruldum
Cardi B Biten Evliliği Hakkında İlk Kez Konuştu: Yoruldum

Cardi B dün açtığı Instagram canlı yayınında boşanma davası hakkında ilk kez konuştu. Offset ile üç yıl süren evliliğini bitirme kararı alarak mahkemeye başvuran ünlü yıldız, boşanmasının aldatmayla ilgisi olmadığını söyledi.

Offset ile daha önceki ayrılmalarında hep üzgün olduğunu belirten Cardi B, bu kez tek bir gözyaşı bile dökmediğini açıkladı. Ünlü yıldız, Offset’in başka kadından çocuk beklediği yönünde çıkan haberlerin de asılsız olduğunu ifade etti.

Güven sorunsalı

2017’de Offset ile sessiz sedasız dünyaevine giren Cardi B, evliliğinin ilk senesinde eşinin aldatma olayı ile derin bir sarsıntı yaşadı. O dönemde evliliğinde güven sorunları yaşayan Cardi B, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Offset’ten ayrıldığını duyurdu. Bu süreçte herkes tam anlamıyla kaçan kovalanır olayına tanıklık etti. Offset özür diledi, Cardi B kabul etmedi. Taa ki Offset’in Cardi B.’nin konserine habersizce elinde beyaz güllerle gelene kadar. Eşinden hayranlarının önünde özür dileyen Offset, her ne kadar o an Cardi B’nin tepkisiyle karşılaşmış olsa da yaşanılan bu olay ikilinin evliliğinin dönüm noktası oldu. Çift, 61. Grammy Ödüllerinin kırmızı halısında el ele yürüyerek barıştıklarını ilan etti.

Cardi B – Aralık 2018

“Yoruldum”

Üç yıllık evliliği boyunca birçok kez Offset ile yollarını ayıran Cardi B, bu kez evliliğinde bitirmekte kararlı görünüyor. İlişki içerisindeki tartışmalardan yorulduğunu ifade eden 28 yaşındaki yıldız, “Bir şeylere göz yummaktan yoruldum. Eskisi gibi olmadığımızı görünce aldatılmadan önce ayrılmak istedim. Abartılacak bir şey yok, insanlar bazen ayrı düşebilir.” dedi.

Dört yıldır Offset ile beraber olduğunu söyleyen Cardi B, süreç içinde yıprandığını belirterek biten evliliği hakkında, “Bu adamdan bir çocuğum var. Bu adamla aile olduk. Kimi zaman bu tartışmalardan uzaklaşmak istersin, yorulursun ve bir şeyler olmadan gitmek istersin.” ifadelerini kullandı.

Cardi B, boşanma kararı aldıktan sonra ilk kez konuştu

Ortak Velayet istiyor

Cardi B, mahkemeye sunduğu ilk belgelerde kızı Kulture’un velayetinin kendisine verilmesini istemişti. Daha sonra belgelerde düzeltmeye giden ünlü yıldız, velayetin kendisinde olmasıyla ilgili talebini değiştirerek ‘ortak velayet’ istediğini belirtmişti.

Cardi B, Offsett ve kızları Kulture
Cardi B, Offsett ve kızları Kulture

Kasım’da mahkemeleri var

Cardi B’nin açtığı boşanma davasının ardından gözler Offset’e çevrildi. Ünlü rap yıldızı süreç başladığından bu yana sessizliğini korumaya devam ediyor. Çiftin boşanma duruşması 4 Kasım Çarşamba günü gerçekleşecek.

Cardi B ve Offset ayrılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0