Bizi Takip Et!

Catwork ve Aynur Aydın İş Birliği “Siz Hepiniz Ben Tek” Şarkısı Yayımlandı

Müzik

Catwork ve Aynur Aydın İş Birliği “Siz Hepiniz Ben Tek” Şarkısı Yayımlandı

Pop müziğinin başarılı ismi Aynur Aydın‘ın Catwork ile iş birliği yaptığı Siz Hepiniz Ben Tek isimli şarkısı dijital müzik platformlarından serbest bırakıldı.

Yaz aylarını ısıtacak, enerjisi ve temposu yüksek olan şarkının sözü ve müziği Murat Güneş’e ait, aranjesi ise Catwork imzası taşıyor.

Şarkıya Klip Çekildi!

Sözü ve müziği Murat Güneş’e ait olan “Siz Hepiniz Ben Tek”  şarkısına Murat Joker yönetmenliğinde klip çeken Aynur Aydın, yeni şarkısı hakkında Kral Tv mikrofonuna şunları söyledi:

“Sözü ve müziği Murat Güneş’e ait. Aranjeyi de Catwork kendisi yaptı. Çok eğlenceli bir şarkı. İlk defa bu kadar eğlenceli şarkı seslendirdim.”

Yeni Tekli Yolda!

“Emanet Beden” adlı 2. stüdyo albümünü 2016 yılı Nisan ayında müzik sevenlerle buluşturan 31 yaşındaki başarılı yıldız, yeni şarkısı için kolları sıvadı.

Kral Tv ile gerçekleştirdiği son röportajında “Salla” adını taşıyan yeni şarkısı üzerinde çalıştığını müjdeleyen Aydın: “Yeni single’ım çıkacak. 2-3 şarkıdan mı oluşacak karar veremedim. Yine Bertan Asllani ile çalıştık. Çok güzel bir şarkı verdiği sağ olsun. Şimdi onun aranjesi ile meşgulüm. Ondan sonra klip çekilecek.” dedi.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Müzik

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı