Bizi Takip Et!

CeeLo Green: Nicki Minaj, Megan Thee Stallion ve Cardi B’den Özür Diledi

Magazin

CeeLo Green: Nicki Minaj, Megan Thee Stallion ve Cardi B’den Özür Diledi

Son dönemdeki kadın rapçileri ahlaki açıdan müstehcen bulduğunu açıklayan CeeLo Green, sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine Nicki Minaj, Cardi B ve Megan Thee Stallion’dan özür diledi.

Amerikalı rap yıldızı CeeLo Green, Fark Out‘a verdiği röportajında Nicki Minaj, Cardi B ve Megan Thee Stallion‘ın çalışmalarını “Umutsuz” ve “Müstehcen” bulduğunu açıklamıştı. Green, sözlerinden geri adım atarak, Nicki Minaj, Cardi B ve Megan Thee Stallion’dan özür diledi.

Günümüz müziği terbiyesizce yapılıyor

Müzik endüstrisindeki kullanılan dilin değiştiğinden yakınan Green, “Günümüzde çoğu müzik ahlaki açıdan uygunsuz ve hayal kırıklığı yaratıyor. Eskiden bir şeyleri kodlayacak bilgiye sahiptik. Kullandığımız dilin tarzına uygun şekilde davranırdık. Ama şuanda yapılan müzik terbiyesizce ve bu düpedüz vahşilik.” yorumunda bulundu.

Kadın rapçilerin hareketlerini müstehcen bulduğunu ifade eden şarkıcı, “Algı, içip kafa bulmak ve rekabet çerçevesinde dönüyor. Cardi B ve Megan Thee Stallion gibi çoğu kişi bu konumda olmak için benzer şekilde müstehcen el hareketleri yapıyor. Anlıyorum, bağımsız bir kadın ve kontrolü elinde, ilahi kadın ve cinselliği ifade edebiliyor. Hepsini anlıyorum ama bu neye mâl oluyor?”dedi.

Röportajının ardından sosyal medyada birçok kullanıcı Green’in erkek rapçilerin yaptığını görmezden gelerek, kadın rapçileri hedef alan eleştirisine tepki gösterdi. Green, sosyal medyada cinsiyetçi ve iki yüzlük yapmakla suçlandı.

Green: yanlış anlaşıldım

Günümüzdeki müzik endüstrisini değerlendirirken yaptığı söylemlerde özellikle kadın rapçileri hedef alan açıklamalarıyla tepki çeken 45 yaşındaki yıldız, geri adım attı. Geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından bir açıklama yazısı paylaşan Green, yanlış anlaşıldığını ifade etti.

Kendisini sanatsal özgürlük savunucu olarak tanımlayan şarkıcı, “Birçoğunun ailesini yakinen tanıyorum ve Cardi & Offset’e saygı duyuyorum. Hepsi güçlü, etkili ve profesyonel kadınlar. Onlara asla saygısızlık etmem” diyerek röportajının yanlış anlaşıldığını belirterek özür diledi.

https://www.instagram.com/p/CDys-XdHCFo/

Continue Reading
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı