Bizi Takip Et!

Chester Bennington ve Chris Cornell’ın Ölümü Arasındaki Benzerlik Kafaları Karıştırdı

Gündem

Chester Bennington ve Chris Cornell’ın Ölümü Arasındaki Benzerlik Kafaları Karıştırdı

Chester Bennington’ın şok etkisi yaratan intiharının perde arkası yavaş yavaş aralanmaya başladı.

41 yaşında Los Angeles’taki evinin yatak odasında kendini asarak hayatına son veren Chester’ın, Chris Cornell’ın 53. doğum gününde intihar etmesi kafaları karıştırdı.

Chester ve Chris Cornell’ın İntihar Şekli Aynı!


18 Mayıs 2017 tarihinde Detroit’teki evinde kendini asarak yaşımına son veren Soundgarden ve Audioslave’in solisti, Amerikalı ünlü müzisyen, Chris Cornell’ın ölümü de müzik dünyasında şok etkisi yaratmıştı. Chris Cornell ile yakın bir dostluğu olan Chester’ın arkadaşının intiharından büyük çapta etkilediği bildirildi.

TMZ’nin haberine göre başarılı rock yıldızı ‘nın intiharı ile yakın arkadaşı Chris Cornell’ın intiharı ile benzerlik gösteriyor. İki ünlü rock yıldızının ölüm şekillerinin nerdeyse aynı benzer özellikler taşıdığı olgusuna varıldı.

İkisi de Kendini Asarak Yaşamına Son Verdi!

Sabah saatlerinde yardımcısının ünlü yıldızın cansız bedenini bulmasıyla polise haber verdi. Eve gelen polis korkunç bir manzara ile karşılaştı. Çünkü 41 yaşındaki Linkin park solisti kendini yatak odasını dolabından ayıran bir kapıya kendini astığı bildirildi.

Bu ölüm şekli de Mayıs ayında hayata gözlerini yuman arkadaşı Chris Cornell’ın intiharı ile benzer özellikler taşıyordu. Chris Cornell’da  yatak odasını banyodan ayıran otel odasının kapısına kendini  asarak intihar etmişti.

Olay yerine giden polis görevlileri Chester’ın cansız bedenini boynunda kemerle bulduğunu söyledi. Chris Cornell’da cansız bedeni boynunda egzersiz bandı ile bulunmuştu.

Uyuşturucu Bulgusu Bulunmadı!

Kaynakların ifadelerine göre Chester’ın intihar ettiği odanın temiz olduğunu, herhangi bir uyuşturucu madde bulgusuna rastlanmadığını sadece ortalıkta bırakılan bir kaç alkol şişesinin olduğu bildirildi.

İntihar Notu Bırakmadılar!

Ölümü ile hayranlarını yasa boğan Chester Bennington’ın intihar notu bırakmadığı söyleniyor. Aynı şekilde yakın arkadaşı Chris Cornell’ın da intihar ettiği odada not bulunmamıştı.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Gündem

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı