in

Colton Haynes’ten Hamile Pozu

Oyuncu ve model Colton Haynes ünlü fotoğrafçı Tyler Shields‘ın objektifi karşısında görmeye alışık olmadığımız pozlarda bulundu. 27 yaşındaki yakışıklı oyuncu, o fotoğraflardan birini Instagram hesabından paylaşarak 4 milyona ulaşan hesabını kutladı ve takipçileri için içten bir mesaj yayınlandı.

“@thetylershields ile daha fazla sanat yapabildiğim için çok mutluyum. Bugün Instagram’da 4 milyon takipçiye ulaştım. Beni desteklemeye devam eden sizlere minnettarlığımı ve sevgimi ifade etmek için biraz vaktinizi almak istiyorum.”

Haynes sözlerine şu şekilde devam ediyor,

“Biliyorum, bazen acayip ya da tuhaf biri haline gelebiliyorum ama açık olmak gerekirse… kariyerim ve hayatım aslında kendi iç güdülerimi dinlemeye karar verdiğimde ya da ne yapmak istersem onu yaptığımda iyiye gitmeye başlamadı. İnsanların normal olarak kabul ettiği şeylere uyumlu olmayacağım… ve siz de böyle olmalısınız. Bu çılgınca sıkıcı haha. Tuhaf olun. Kendiniz olun çünkü günün sonunda… Dürüst olamk gerekirse tüm mesele budur. İnsanların gerçek, eksik, kusurlu, değişik, garip, güzel ve büyülü biri olduğunuzu görmelerine izin verin. Her birinize sevgilerimi gönderiyorum :)”

Fotoğraflar için galerimizi ziyaret edin

Rihanna “Kiss It Better” Videosunu Yayınladı

İddia: Beyoncé Kızıyla Beraber Evi Terk Etti