in ,

David Beckham Futbola Dönmek İstiyor

Eski futbolcu David Beckham, GQ dergisinin Nisan ayında yayınlanacak sayısına kapak oldu. Alasdair Mclelan objektifinde siyah beyaz ve renkli fotoğraf çekimi gerçekleştiren  40 yaşındaki emekli futbolcunun dergi röportajından öne çıkan başlıklar şöyle;

Dövmelere olan sevgisi üzerine:

Dövmeler benim için sevdiğim ve önemsediğim şeyleri en derin duygularla göstermenin bir yolu. Bu kadarla sınırlı kalır mı? Muhtemelen hayır… Victoria’nın bana durmamı söylemekten vazgeçtiğini düşün bir de. Önceden böyle derdi. Bana ‘Bunu yapmak zorunda mısın?’ derdi ama artık beni mutlu ettiğini biliyor.

Hayatının Magazin Dergilerinde Sergilenmesi Üzerine:

Bir insan, bir eş, bir baba olarak güvenliğe önem veren biriyim. 22 yaşındayken bu belki farklı bir şekilde etkileyebilirdi ama artık 40 oldum ve 4 tane inanılmaz çocuğum ve inanılmaz bir karım, inanılmaz ebeveynlerim, inanılmaz baldızlarım, güvendiğim inanılmaz arkadaşlarım var… İnsanların ne dediğinin bir önemi yok.

Ev ve İş Hayatını Dengelemesi Üzerine:

Çocukları bırakmak zorunda kaldığımda fiziksel olarak hasta oluyorum.

Futbola olan Özlemi Üzerine:

Futbolu her gün özlüyorum. Bir sporcu olarak mı yoksa tutkularımdan dolayı mı bilmiyorum ama daima geri adım atabileceğimi ve sahada yeniden oynayabileceğimi düşünüyorum. Biliyorsunuz, ABD’de 1 yıl daha oynayabilirdim. Eğer hala Los Angeles’ta yaşıyor olsaydım muhtemelen 1 yıllığına da olsa geri dönmeyi düşünebilirdim ama artık Londra’da yaşıyoruz ve çocuklarım buradaki okullarında mutlu.

Fotoğraflar için galerimizi ziyaret edin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

comments

Vanessa Hudgens’tan Türkiye’ye Taziye Mesajı

Iggy Azalea Evlilik Planları Hakkında Konuştu