Bizi Takip Et!

Demi Lovato Beklenen Geri Dönüşünü Grammy Gecesinde mi Yapacak?

Magazin

Demi Lovato Beklenen Geri Dönüşünü Grammy Gecesinde mi Yapacak?

Yedinci stüdyo albümü üzerinde çalışan Demi Lovato’nun iki yıl süren sessizliği 2020 Grammy Ödülleri gecesinde sona erebilir!

Demi Lovato‘nun beklenen dönüşü 2020 Grammy gecesinde mi gerçekleşecek?

Grammy kulislerinde Demi Lovato’nun geri dönüşüyle ilgili çalışmalar yapıldığına dair sosyal medyada çarpıcı iddialar dolanmaya başladı.

2018 yılında yayımladığı “Sober” şarkısı ile dinlenmeye çekilen Lovato’nun, 26 Ocak Pazar akşamı düzenlenecek 2020 Grammy Ödüllerinde iki yıllık sessizliğini sona erdireceği ‘iddia‘ edildi. Konu hakkında Demi Lovato’dan henüz bir açıklama gelmezken, müzik endüstrisi hakkında yayın yapan HITS Daily Double adlı site, sosyal medyada yayılan haberi kısmen doğruluyor.

Demi Lovato
Demi Lovato

Geçtiğimiz yıl mayıs ayında Justin Bieber ve Ariana Grande gibi başarılı isimlerin menajerliğini üstlenen Scoot Braun sözleşme imzalayan Demi Lovato, 7. stüdyo albümü için çalışmalarını hala sürdürdüğü biliniyor.

Lovato, “Sorry Not Sorry” şarkısında birlikte çalıştığı Türk yapımcı Oak Felder ile yeni bir şarkı kaydettiğini geçen yıl sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyurmuş, Felder’da bilgiyi Billboard röportajında doğrulamıştı.

Aralık ayından bu yana sosyal medya hesaplarından uzak kalan Lovato, son paylaşımını geri dönüş haberini benden duyacaksınız notunu bırakarak sessizliğe bürünmüştü.

Demi Lovato’nun yeni çalışmaları için heyecanlı mısınız?

https://www.instagram.com/p/B5rCCoVB-xV/

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı