Bizi Takip Et!

Demi Lovato Grammy Adaylığı Hakkında Konuştu

Röportaj

Demi Lovato Grammy Adaylığı Hakkında Konuştu

2017 Grammy Ödülleri adaylıklarının açıklanması Demi Lovato‘nun kariyerinde hiç kuşkusuz dönüm noktasına dönüştü. Pop Vokal Albümü kategorisinde, ilk kez Grammy’lere aday gösterilen Lovato, aldığı adaylık hakkında Billboard’a konuştu.

Röportajdan bir kesit

Adaylık aldığını öğrendiği andan bahseden 24 yaşındaki şarkıcı:

“Öğrenme şeklim gerçekten çok erken saatlerde aldığım bir telefonla oldu. Asistanım geldi ve ‘Phil’ -benim menajerim- dedi. ‘Phil’in senle konuşması lazım’ diye devam etti. Ben de cevap verdim ve bana Grammy adaylığı aldığımı söyledi. Sonra kelimenin tam anlamıyla nutkum tutuldu ve ‘Kapa çeneni’ dedim.”

İnanılmaz Bir His

Confident adını verdiği albümünün Grammy’e aday gösterilmesini “inanılmaz bir his” olarak tanımlayan Demi şunları söyledi:

“Ne zaman bir albüm yapsan, sonucu hakkında düşünmezsin: Sadece süreci düşünürsün ve her şeyi bu kalıbın içine koyarsın. Bu yüzden albümle bir ödüle aday gösterilmek gerçekten inanılmaz bir his ve gelecek için gerçekten ama gerçekten faydalı.”

Demi Lovato, 12 Şubat’ta sahiplerini bulacak Grammy Ödülleri töreninde Adele, Justin Bieber, Ariana Grande ve Sia ile aynı kategoride ödül için yarışacak.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Röportaj

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı