Bizi Takip Et!

Demi Lovato Grammy Ödüllerine Üvey Babası ile Katıldı

Ödül Törenleri

Demi Lovato Grammy Ödüllerine Üvey Babası ile Katıldı

Amerikalı genç şarkıcı Demi Lovato, 12 Şubat 2017 Pazar gecesi Los Angeles’ta Staples Center’da düzenlenen 59. Grammy Ödülleri törenine katıldı.

Kırmızı Halı Seçimi:  Julien MacDonald!

Ödül törenlerinin kuşkusuz en merak edilen kısmı da kırmızı halılar! Demi Lovato 2017 Grammy Ödülleri gecesinin kırmızı halısında yürümek için tercihini transparan detayları olan sırt dekolteli şık tasarımlı Julien MacDonald elbisesinden yana kullanmış.

Demi Lovato

Saçlarını Uzattı!

Confident albümü ile birlikte uzun süre saçlarını kısa boylarda kullanan Demi Lovato’nun saçlarını yeniden uzattığı dikkatlerden kaçmadı. Güzel şarkısı kırmızı halıdaki şık elbisesini David Yurman mücevherler, Edie Parker çanta ve  Giuseppe Zanotti ayakkabılar ile tamamlamış.

Törene Üvey Babası ile Katıldı

24 yaşındaki başarılı genç şarkıcı Los Angeles Staples Center’da düzenlenen geceye üvey babası Eddie De La Garza ile birlikte katıldı. ET’ye konuşan baba Eddie ilk Grammy adaylığı alan kızı hakkında şunları söyledi:

Çok gurur duyuyorum. Çok gururlu ve heyecanlıyım. Sadece göz yaşlarımı tutmaya çalışıyorum, ama iyi gidiyor.

Demi Lovato ve üvey babası Eddie De La Garza

Bee Gees Grubunu Andı!

Güzel şarkıcı gecenin anma köşesinde Andra Day, Tori Kelly ve Little Big Town ile birlikte sahneye çıkarak 1960-70’lere damgasını vurmuş efsane Bee Gees grubunun “Stayin’ Alive”, “Tragedy”, “How Deep Is Your Love”, “Night Fever” şarkılarını seslendirdi.

Demi Lovato 2017 Grammy Performansı

İlk Grammy Adaylığından Eli Boş Döndü!

Bu yıl ilk kez Grammy kategorilerinde Confident albümü ile aday gösterilen 24 yaşındaki genç şarkıcı, En İyi Pop Vokal Albüm kategorisinde ödülü 25 Albümü ile Adele’e kaptırarak geceden eli boş döndü.

Demi Lovato 2017 Grammy Ödülleri Kırmızı Halı

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Ödül Törenleri

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı