Bizi Takip Et!

Demi Lovato Nişanlısı Max Ehrich’i Savundu

Magazin

Demi Lovato Nişanlısı Max Ehrich’i Savundu

Demi Lovato yalanlıyor, hayranlar ise doğruluğu konusunda ısrarcı!

Demi Lovato nişanlısı Max Ehrich’in geçmişte Selena Gomez ile ilgili attığı iddia edilen tweet’leri hakkında sessizliğini bozdu.

Atılan tweet’lerin sahte olduğunu söyleyerek nişanlısını savunan 28 yaşındaki pop yıldızı, “İnsanların SAHTE görüntüleri birleştirerek kadınları birbirine düşürmeye çalışması hakikaten çok üzücü. Kadınlar arasında bir çekişme varsa da bu sizi ilgilendirmiyor. İkinci olarak, 2020 yılı hakkında konuşacak daha ciddi meselelerimiz yok mu? Adımı yazacağınız her yazıya meydan okuyarak söylüyorum Breonna Taylor’ın katilleri hala tutuklanmadı, BUNU YAZIN…” diyerek tepki gösterdi.

https://www.instagram.com/p/CFHLnJIl1cb/

Hayranlar, çıkan görüntülerin gerçek olduğunu savunuyor

Hayranlar, geçmişte Max Ehrich’in Ariana Grande, Selena Gomez gibi sanatçılara sosyal medya hesapları üzerinden yorumlar yaptığını ortaya çıkardı.

Hayranlar, görsellerin doğruluğu konusunda ısrarcı bir yaklaşım sergiliyor ve kanıtlar ortaya koymaya devam ediyor. Özellikle Ehrich’in Selena Gomez’e atmış olduğu iddia edilen tweetlerin takıntılık boyutunda olduğunu öne sürüyorlar. Ehrich ise bu tartışmalı ortamda Twitter hesabını kapatarak sessizliğe bürünmüş durumda.

Selena Gomez’e aşkını ilan etmiş

Max Ehrich’in geçmişte yapmış olduğu paylaşımların sahteliği konusunda Lovato emin konuşsa da çıkan canlı yayın görüntüleri olayın doğruluğu noktasında güçlü bir kaynak olarak ünlü yıldıza sunuluyor. Ehrich, Twitter’ını kapatarak önlem almaya çalışmış olsa da hayranlar kayda aldıkları canlı yayın videolarını Lovato’ya delil olarak sunuyor.

Ehrich’in yakın geçmişte açmış olduğu Instagram canlı yayınında Selena Gomez’e aşkını ilan etmesi ve 2010’dan beri ona tutkulu bir şekilde aşık olduğunu ifade etmesi dikkat çekiyor.

Ehrich bahsi geçen videoda Gomez için, “Harika bir kadın, yardımseverliği, aktivist kişiliğinden öte muhteşem bir kalbi var. İnançlı birisi. Tanrı’ya inanıyor. O bir melek ve ona aşığım onunda ötesinde müziğine saygı duyuyorum ve onunla çalışmak istiyorum. Onunla bir şarkı çıkarmayı istiyorum…” sözlerine yer veriyor.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

https://twitter.com/maria_tineo_/status/1305313539956051968

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı