in

Demi Lovato Nişanlısı Max Ehrich‘ten Ayrıldı

Demi Lovato’nun mutluğu kısa sürdü. Ünlü yıldız nişanlısından ayrıldı.

Demi Lovato Nişanlısı Max Ehrich‘ten Ayrıldı
Demi Lovato Nişanlısı Max Ehrich‘ten Ayrıldı

Demi Lovato’nun mutluğu kısa sürdü. Demi Lovato iki ay önce nişanlandığı sevgilisi Max Ehrich ile yollarını ayırdı. 24 Ekim’de People’da yer alan haberde ünlü yıldızın nişanı attığı bilgisi geçildi.

Kariyerlerine Odaklanacaklar

People’a konuşan kaynak, Demi Lovato’nun zor bir süreçten geçerek ayrılma kararı aldığını aktardı. İlişkinin sevgi ve saygı çerçevesinde bitirildiğini belirten kaynak, Demi Lovato ve Max Ehrich’in kendi kariyerlerine odaklanmak için ayrılık kararı aldıklarını ifade etti.

Demi Lovato ve Max Ehrich Ayrıldı
Demi Lovato ve Max Ehrich

İlişkileri nasıl başladı?

Mart 2020’de birlikteliklerini kamuoyuna duyuran çift, temmuz ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı. Nişan haberini 23 Temmuz’da sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşımla duyuran Lovato, nişanlısı için, “Hayatımda hiç kimse tarafından (ailem dışında) kusurlarımla koşulsuz sevildiğimi hissetmedim.” ifadelerini kullandı.

Demi Lovato ve nişanlısı Max Ehrich
Demi Lovato ve nişanlısı Max Ehrich

Çift, ağustos ayında ilişkilerinin altıncı ayını geride bıraktı. Arkadaşlarıyla çıktıkları kutlama yemeğiyle ay dönümlerini kutlayan çift, sosyal medya hesapları üzerinden de güne özel paylaşımlar yaptı.

Demi Lovato Nişanlısı Max Ehrich‘ten Ayrıldı

Maxh Ehrich’in Instagram Paylaşımı / 8 Ağustos 2020

Max Ehrich, “Seni seviyorum bebeğim” diyerek ilişkilerinin altıncı ayını kutlarken, Lovato ise “Sevgilim sana her geçen gün daha da çok aşık oluyorum.💖” mesajıyla bir kez daha aşk ilanında bulundu.

Demi Lovato Nişanlısı Max Ehrich‘ten Ayrıldı

Ayrılık kararı nasıl gelişti?

Demi Lovato, “Gelecekteki kocam” diye hitap ettiği Max Ehrich’ten neden ayrıldı henüz netlik kazanmadı. Ancak eylül ayı içerisinde çiftin ilişkisini etkileyen bir takım gelişmeler oldu. Hayranlar, Ehrich’in Lovato ile nişanlanmadan önce sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımları gün güzüne çıkardı. Ehrich’in yakın geçmişte Selena Gomez’e aşık olduğunu belirten açıklamaları ve Lovato’yu yeren paylaşımları ortaya çıktı.

Ses getiren gelişme sonrası, 13 Eylül’de Instagram hikayesi üzerinden açıklama yapan Lovato, sosyal medyada dolaşan görüntülerin ‘sahte’ olduğunu belirterek nişanlısını savunan bir yazı yayımladı. Bu paylaşımın ardından geçen 10 günlük süreçte ne Lovato’dan ne de nişanlısı Ehrich’ten sosyal medya etkileşimi gelmemesi hayranları kuşkulandırdı. “Ayrıldılar” söylentilerinin havada dolaşmaya başladığı süreçte fitili alevlendiren gelişme Lovato’nun kız kardeşinden geldi. Lovato’nun ablası ve kardeşinin sosyal medya hesapları üzerinden Ehrich’i takipten çıkarması dikkat çekti. 24 Eylül’de ise People’a konuşan kaynak çiftin ayrıldığını doğruladı.

Demi Lovato ve Max Ehrich ayrılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?