in

Demi Lovato Prodüktör Oak Felder ile Çalışıyor

Başarılı prodüktör Oak Felder, daha önce Sorry Not Sorry” ve “Daddy Issues” şarkılarında birlikte çalıştığı Demi Lovato ile yeni bir şarkı üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Yeni albüm hazırlığı içerisinde olan Demi Lovato’dan hayranlarını sevindirecek gelişmelere gelmeye devam ediyor.

Pop yıldızı daha önce “Sorry Not Sorry” ve “Daddy Issues” şarkılarında birlikte çalıştığı Türk-Amerikalı şarkı yazarı ve plak yapımcısı Oak Felder ile yeni albümü için bir araya geldi.

Atlanta ve Los Angeles arası 3 yıl geçirdikten sonra 6 aydır Los Angeles’taki çalışmalarına odaklanan prodüktör Oak Felder, Billboard ile gerçekleştirdiği röportajında Demi Lovato ile yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını doğruladı.

Hikayesi Olan Sanatçılarla Çalışmayı Seviyor

Stüdyoya girdiğinde hikayesi olan sanatçılarla çalışmaktan duyduğu heyecanı dile getiren Felder, şu anda Demi Lovato’da da bu heyecanı yaşadığını söylüyor.

Başarılı prodüktör, “Özellikle yaptığımız bir şarkı var. Adını ya da ne hakkında olduğu konusunda bir şey söyleyemem” diye de ekliyor.

Justin Bieber ve Ariana Grande gibi başarılı isimlerin menajerliğini üstlenen Scoot Braun ile mayıs ayında sözleşme imzalayan Demi Lovato, şimdilerde 7. stüdyo albümü üzerinden çalışmalarını sürdürüyor.

Lovato, haziran ayında Oak Felton ile olan telefon yazışmasını Instagram hikayesi üzerinden paylaşmıştı. Detayları aşağıdaki haber linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0