in

üzücüüzücü

Demi Lovato Rehabilitasyon Merkezine Geri mi Dönecek?

Genç şarkıcının ailesi sessizliğini koruyor.

Yüksek dozda uyuşturucu nedeniyle geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırılan Demi Lovato’nun sağlık durumu iyiye giderken, kafalarda soru işareti dolaşmaya devam ediyor.

İlk kez 17 yaşında kullanmaya başlamış

Youtube’da yayımlanan “Demi Lovato: Simply Complicated” adlı belgeselinde 17 yaşındayken uyuşturucuya başladığını itiraf eden Lovato, 2010 yılında beslenme problemleri ve bazı psikolojik sorunlardan dolayı rehabilitasyon merkezine yatmıştı.

2010 yılında Güney Amerika seyahati sırasında dansçısını döven Lovato, 2015 yılında Cosmopolitan Ekim sayısına verdiği röportajında pişmanlığını şu sözlerle dile getirmişti.

“Yaptığımı hatalardan gurur duymuyorum. Geçmişim neler yapabileceğimi gösteriyor. Şimdi daha aklı başında bir kadınım. Uçakta büyük bir ihtimalle size vurmam. Ama bana saygısızlık yaparsanız peşinizden gelmeyeceğimi de söyleyemem. Sadece artık  ilk yumruğu atmam.”

Mart ayında 6 yıllık ayıklığını kutlamıştı

Rehabilitasyon süreci sonrası hayatına kaldığı yerden devam eden ve bu süreçte alkolü ve uyuşturucu kullanmadığını ifade eden Lovato,  6 yıllık “ayıklığını” da bu yıl mart ayında sosyal medya hesaplarından yayımladığı mesaj ile kutlamıştı.

“Sober” şarkısı ile yardım mı istedi?

Haziran ayında “Sober” şarkısını yayımlaması ile birlikte kafaları karıştıran Lovato, şarkısının sözlerinde ailesinden özür dileyerek “Artık ayık değilim” itirafında bulunuyor.

“Anneciğim, çok üzgünüm.
Artık ayık değilim.
Babacığım, lütfen yere dökülen
içkiler için beni affet.

Daha önceden beni asla terk
etmeyenler…
Bu yola daha önceden de düşmüştük.
Çok üzgünüm, artık ayık değilim.”

“Tell me you love me” turu iptal mi olacak?

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında yayımladığı 6. stüdyo albümünü tanıtmak için bu yıl şubat ayında albüm ile aynı adı taşıyan dünya turunu başlatan Demi Lovato’da son olarak 22 Temmuz’da Iggy Azelea ile birlikte California Mid State Fair Grounds’da konser vermişti.

24 Temmuz Salı gecesi dansçısının doğum gününü kutlamak için gece kulübünde eğlenen Lovato, evine döndüğünde yüksek dozda eroin aldı. İlerleyen saatlerde Demi’yi yatağında hareketsiz gören asistanı 911’i arayarak apar topar hastaneye götürdü.

Hala hastanede tedavi gören Lovato’nun  dünya turuna devam edip edemeyeceği ise henüz belli değil. Turun iptali konusunda da yetkililerden açıklama gelmedi.

Rehabilitasyona geri mi dönüyor?

TMZ’de yer alan habere göre 26 yaşındaki şarkıcının ailesinden rehabilitasyon hakkında henüz bir açıklama gelmedi.  Fakat genç şarkıcının  aşırı mide bulantılarının devam ettiği  ve ateşinin de yüksek olduğu iddia ediliyor.

Öte yandan ailesi ve arkadaşlarının da Lovato’nun yeniden sağlığına kavuşması için rehabilitasyon merkezinde tedavi görmesini istediği söyleniyor.

Robert Pattinson ve Suki Waterhouse Öpüşürken Görüntülendi

15

Billie Eilish Kimdir? Yaşı, Kilosu, Boyu, Albümleri, Fotoğrafları ve Daha Fazlası…