in

Demi Lovato’dan İyi Haber: 90 Gündür Ayık Yaşıyor

Demi Lovato’nun tedavi süreci iyi gidiyor!

24 Temmuz’da aşırı doz uyuşturucu aldıktan sonra evinde yarı baygın halde bulunarak hastaneye kaldırılan Demi Lovato’nun hastane sonrasında yatırıldığı rehabilitasyon merkezindeki tedavisi devam ediyor.

Lovato’nun annesi Dianna De La Garza, kızı hakkındaki son gelişmeleri vermek için Sirius XM radyosuna katıldı.

90 Gündür Ayık Yaşıyor

Dianna De La Garza, katıldığı radyo programında kızı Demi Lovato’nun 90 gündür ayık olduğunu doğruladı.

“Evet, 90 gün boyunca ayıktı. Onun bu azmi ile gurur duyuyorum. Bağımlılık çok kötü bir hastalık. Kolay değil ve kolay bir yolu yok.”

Lovato’nun yeniden madde kullanmasını tetikleyen nedenleri bilmediğini söyleyen anne Garza, “Bir yıl içinde beş aile üyesini kaybettik; annem, büyükannem, iki amca… Bu yüzden etkilenmiş olabileceğini düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

“Ayık olmadığını biliyordum”

Anne Garza, verdiği röportajında kızı Demi Lovato’nun yeniden zararlı maddeler kullanmaya başladığını fark ettiğini ancak emin olmadığını şu sözlerle açıklıyor:

“Ayık olmadığını biliyordum ama netleştiremiyordum. Ne yaptığını bilmiyordum… çünkü benimle yaşamıyor. 26 yaşında. Yalnız onun ayık olmadığını biliyordum.”

Rehabilitasyon tedavisi devam eden Demi Lovayo, yaşadığı üzücü olay sonrası ilk kez 23 Eylül’de kaldığı rehabilitasyon merkezinin yakınlarında yürüyüş yaparken TMZ tarafından fotoğraflanmış ve moralinin yüksek olduğu görülmüştü.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0