Bizi Takip Et!

Demi Lovato’dan İlk Açıklama Geldi: “Mücadeleye Devam Edeceğim”

Magazin

Demi Lovato’dan İlk Açıklama Geldi: “Mücadeleye Devam Edeceğim”

Demi Lovato sessizliğini bozdu. Geçtiğimiz hafta Los Angeles’taki Cedars-Sinai Hastanesinden taburcu olan Lovato, pazar günü (5 Ağustos) instagram sayfası üzerinden hayranlarına açık bir mektup yayımladı.

24 Temmuz gecesi evinde aşırı doz eroin kullanan Lovato, yardımcısı tarafından yatağında yarı baygın bir şekilde bulunmuş ve hastaneye kaldırılmıştı.

Rehabilitasyona Geri Dönüş Sinyali

Amerikan basınında yer alan haberlere göre Demi Lovato yeniden rehabilitasyon merkezinde tedavi olacak. Genç şarkıcının hafta sonu yayımladığı mektupta bunu doğrular nitelikte.

Yayımladığı mektupta savaşmaya devam edeceğini söyleyen Lovato, bu süreçte kendisine destek veren herkese özellikle de hayranlarına teşekkür ettiğini söyledi.

“Bağımlılığımla ilgili yolculuğum hakkında her zaman açık oldum. Öğrendiğim şey, bu hastalığın zamanla yok olan veya solan bir şey olmaması. Mücadele etmek zorunda olduğum bir şey ve mücadele henüz tamamlanmadı. Bu, üstesinden gelmem gereken ama henüz yapamadığım bir şey.

Beni hayatta tuttuğu ve iyileştirdiği için Tanrı’ya şükürler olsun. Hayranlarıma, bu zor zamandaki tüm sevginiz ve desteğiniz için sonsuza dek minnettarım. Olumlu düşünceleriniz ve dualarınız, zor zamanlarımı atlatmama yardımcı oluyor.

Ailem, ekibim ve Cedars-Sinai’deki tüm personellere teşekkür etmek istiyorum hep yanımdaydılar. Onlar olmadan burada olamazdım, bu mektubu yazamazdım. 

Şimdi iyileşmek için zamana ihtiyacım var. Ayık kalmaya ve tedaviye devam etmeye odaklanmam gerekiyor.

Bana gösterdiğiniz sevgi asla unutulmayacak ve diğer taraftan dışarı çıkabileceğim günü merakla bekleyeceğim.

Mücadeleye devam edeceğim.”

1 Yorum

1 Yorum

  1. Avatar

    staystrong

    7 Ağustos 2018 at 21:05

    sen güçlü bi kızsın DEMI, bizelere güçlü kalmayı sen öğrettin bu yüzden güçlenip geri döneceğin günü sabırsızlıkla bekliyor olacağız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı