in ,

Demi Lovato’nun Yeni Şarkısında Gözyaşları Olacak

Kötü günleri geride bırakan Demi Lovato, yeni albümü için müzik çalışmalarına hız verdi ve yeni çıkacak olan şarkısı için bu kez gözyaşlarını döktü.

Rehabilitasyon günlerini geride bırakıp sahnelere geri dönemeye hazırlanan Demi Lovato, müzik kariyerindeki yeni dönemin ilk yeniliğini geçtiğimiz mayıs ayında menajerini değiştirerek başlatmıştı.

View this post on Instagram

GUYS!!!!!!! Dreams came true today for me. I officially have a NEW MANAGER!!! And not just any new manager but the one and only @scooterbraun!!!! Couldn’t be happier, inspired and excited to begin this next chapter with you Scooter!!! Thank you for believing in me and for being apart of this new journey. Let’s DO THIS!!!!!! 🖊📄🎉

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Justin Bieber ve Ariana Grande gibi başarılı isimlerin menajerliğini üstlenen Scoot Braun ile mayıs ayında sözleşme imzalayan Demi Lovato, yeni albümü için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Gözyaşlarını Yeni Şarkısı İçin Akıttı

Başarılı Pop yıldızı, “Sorry Not Sorry” şarkısında birlikte çalıştığı Oak Felder ile olan cep telefonu yazışmasını Instagram hikayesi üzerinden hayranları ile paylaştı.

Hayranlarını sevindiren bir yazışma metni olan paylaşımda,  yeni şarkısını ilk kez duyan Demi Lovato’nun tepkileri yer alıyor.

Demi Lovato’nun gözyaşlarının da yer alacağı şarkı hakkında yapımcı Oak, yeni şarkıdaki ağlama bölümünün çok iyi olduğunu söylüyor.

View this post on Instagram

Making magic ✨🎶

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Yayın tarihi hakkında henüz net bir tarihi verilmeyen şarkının önümüzdeki aylarda yayımlanacağı tahmin ediliyor.