in ,

Don Johnson Kızı Dakota Johnson Hakkında Konuştu: “Yaşayan En Yetenekli Oyuncu”

Aktör Don Johnson, kızı Dakota Johnson’ın oyunculuğu hakkında The Sunday Telegraph’ın Stellar dergisine verdiği demeçte kızının günümüzdeki en yetenekli oyuncu olduğunu söyledi.

Don Johnson kızı Dakota Johnson‘ın büyük hayranı!

Dakota Johnson’ın aktör olan babası Don Johnson, The Sunday Telegraph’ın Stellar dergisi ile gerçekleştirdiği görüşmede kızına övgüler yağdırdı.

Don Johnson Kızı Dakota Johnson’ın Büyük Hayranı

Dakota Johnson, günümüzde ulaştığı şöherete adım adım gelmiş olsa da yeteneklerle dolu bir aileden geliyor olmasını da göz ardı etmemek gerek.

Başarılı güzel oyuncunun anneannesi Tippi Hedren ve annesi Melanie Griffith’te döneminin en iyi oyuncuları arasında gösteriliyor.

69 yaşındaki baba Johnson, dergiye verdiği röportajında kızı için “Günümüzün yaşayan en yetenekli oyunculardan biri” yorumunda bulundu.

Ünlü aktör, Kızını överken gelebilecek tepkilere karşı da, “Tabii ki onun babasıyım fakat yeteneği de gördüğümde ayırt edebilirim. yanıtını verdi.

Eski Eşi Melanie Griffith ile Dostluğu Devam Ediyor

Don Johnson, bilinen ilk evliliğini aktrist Melanie Griffith ile yaptı. Melanie Griffith, 18. yaşına basınca Don Johnson ile nişanlanıyor ve Ocak 1976’da evleniyorlar. Çift’in evliliği kısa sürüyor ve aynı yıl temmuz ayında boşanarak evliliklerini sonlandırıyor.

Boşanmalarının ardından yıllar geçmesine rağmen çift, çocukları Dakota Johnson için ilişkilerini her zaman iyi tutmuş.

Melanie Griffith ile yıllar içindeki dostluğunu nasıl sağlam tuttuğu hakkındaki soruya ise ünlü aktör, “Bu çok basit, çocuklarını sevdiğin zaman onların hayatını da paylaşmak istiyorsun Annelerini inkar etmek ya da onunla düşman kalmak aptallık olur” yanıtını verdi.

Don Johnson, Dakota Johnson, Tippi Hedren ve Melanie Griffith

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0