Bizi Takip Et!

Dua Lipa Hakkında Bilmeniz Gereken 14 Şey

Listeler

Dua Lipa Hakkında Bilmeniz Gereken 14 Şey

Kendi adını taşıyan albümünü geçtiğimiz yıl müzikseverlerle buluşturan New Rules yıldızını 14 maddede tanımaya ne dersiniz?

Dua Lipa kaç yaşında?

Dua 22 Ağustos 1995 yılında doğdu. 2019 yılı Ağustos ayında 24 yaşına girecek.

Dua Lipa’nın gerçek ismi ne?

Popüler ünlü ismin aksine Dua Lipa’nın gerçek ismi de Dua Lipa. Dua’nın ismi ebeveynlerinin memleketi olan Arnavutluk’tan geliyor.

Dua Lipa’nın annesi kim?

Dua Lipa’nın annesi Anesa Lipa. Anne Lipa’nın instagram’da 30 binden fazla takipçisi bulunuyor. Kendi fotoğraflarından daha çok oğlu Gjin, kızları Dua ve Rina’nın fotoğraflarını paylaşıyor.

Last night ✨💫✨

ANESA LIPA✨ (@anesalipa)’in paylaştığı bir gönderi ()

Dua Lipa’nın boyu kaç metre?

Dua’nın boyu 1.72 cm. Yani neredeyse Ed Sheeran ile aynı boy uzunluğunda. (1.73)

Dua Lipa, kariyerine Youtube’da mı başladı?

Dua Lipa, Youtube kanalına Alessia Cara,Jamie XX’in şarkılarını coverladığı videolarını yüklemeye başladı. X Factor 2013 yılında yayımlanacak yeni sezon tanıtımı için hazırlanan reklamda da boy gösterdi.

Dua Lipa, ne zaman tura çıkıyor?

Dua Lipa, kariyeri boyunca şimdiye kadar birçok turun parçası oldu. Ancak kendine özgü turu hiç kuşkusuz 2017 yılı Kasım ayında başlattığı “The Self-Titled Tour” oldu. Dua Lipa bu konseri boyunca toplamda 75 konser verecek.

Dua Lipa’nın erkek arkadaşı var mı?

Dua Lipa’nın bu zamana kadar en uzun süren ilişkisi LANY grubunun üyesi Paul Klein ileydi ancak ilişkileri 2018 yılı Ocak ayında sona erdi

Dua Lipa nereli?

Dua Lipa’nın kökeni birçok ülkeye ve şehreye dayansa da aslında Londra’da doğdu ve büyüdü. Ancak ailesi Kosava’lı bir Arnavut’tur.

Dua Lipa ve Ariana Grande birlikte şarkı mı kaydetti?

Şuan da bu sorunun cevabından yüzde yüz emin olmasakta ikilinin 2018 yılı Ocak ayında bir araya geldiğini biliyoruz. Bu bir araya gelmenin arkasında bir iş birliğinin olabileceğine dair söylentiler var!

Dua Lipa model miydi?

Dua Lipa, müzisyenliğe başlamadan önce geçimini sağlamak için kısa bir süre modellik yaptı.

Dua Lipa’nın Instagram Hesabı

Dua Lipa’nın muhteşem fotoğraflarına @dualipa kullanıcı adı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dua Lipa’nın albümünün Adı Nedir?

Dua Lipa’nın ilk albümü kendi adıyla 2017 yılında piyasaya sürüldü. Albüm ‘Blow Your Mind (Mwah)’, ‘Be The One’ ve ‘Hotter Than Hell’ teklilerini de içeriyor.

Dua Lipa neden Choker takıyor?

Choker kolyeler Dua Lipa’nın kesinlikle kariyerindeki bir noktada tarzının bir parçası. Neden taktığına gelince … Çünkü muhteşem görünüyor!

Dua Lipa’nın babası kim?

Dua Lipa’nın babası Dukagjin Lipa’dır. Arnavutça konuşulan bölgelerde tanınan bir sanatçı. Rock yıldızı olan baba Lipa,  90’lı yıllara “oda” grubu ile damgasını vurmuş bir isim.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Listeler

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı