in ,

süpersüper alkışalkış OHAOHA

Dua Lipa, Mark Ronson ve Diplo ile İş Birliği Yaptığını Onayladı

One Kiss şarkısı ile hala listelerde olan Dua Lipa, merakla beklenen yeni şarkısının adını twitter sayfası üzerinden duyurmuş olabilir!

Son dönemin yükselen Pop yıldızı Dua Lipa, Mark Ronson ve Diplo ile bir araya gelerek yeni bir şarkı kaydettiğini onayladı.

Şarkının adı Electricity mi?

22 yaşındaki Pop yıldızı, geçtiğimiz hafta (1 Ağustos) yeni klip çekiminden olduğu düşünülen sarı peruklu fotoğrafını paylaşıp altına “Onun adı Electricity… yakında onunla tanışacaksınız”  notunu düşmüştü.

Rolling Stone ile gerçekleştirdiği son röportajında Diplo ve Mark Ronson ile  ortak bir şarkı hazırladıklarını söyleyen Lipa, çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Klip çekimi tamamlandı

Başarılı genç şarkıcı, Diplo ve Mark Ronson’ın “Silk City” projesi adı altında piyasaya çıkacak olan şarkının video klip çekimlerinmin tamamlandığını duyurdu.

Yeni çıkacak olan şarkının da Pop şarkısı olduğunu ifade eden Lipa, video çekiminin  New Jersey’de gerçekleştiğini ve bir gün sürdüğünü söyledi.

İkinci stüdyo albümünün kayıtlarına başlayan Dua Lipa, yeni şarkısının ikinci stüdyo albümü ile bir köprü kuracağını belirtti. 

“Electricity” adını taşıyan şarkının çıkış tarihi henüz bilinmiyor. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Taylor Swift Reputation Sahnesinde Bryan Adams’ı Ağırladı

13 Soruda Charlie Puth’u Yakından Tanıyın